Odborná konference TechoCon 2018

Pozvánka pro architekty

Source
TECHO
Publisher
Tisková zpráva
10.09.2018 06:00
Několik set účastníků bude diskutovat 13. září 2018 v nabitém programu o nových technologiích, pracovním prostředí a trendech zařizování kancelářských prostor. Podtitul konference The Workplace of the Future slibuje mnohé: od témat coworkingu až po technologické novinky.


Zeptali jsme se MgA. Milana Začala, jednoho ze zakladatelů konference:

Co konference přinese architektům a interiérovým designérům?
S tím, jak se v posledních letech mění kancelářská práce, mění se i nároky na prostor. Různé koncepty open space dnes přecházejí do nových forem co-workingů, které využívají i velké firmy. Sdílení informací, lidské síly a talentu s sebou nese zcela nové pohledy na práci, na které musejí reagovat i architekti a interiéroví designéři. Na konferenci vystoupí specialisté z USA, Velké Británie a dalších zemí, kteří mají s těmito formami praktické zkušenosti.

Jaké jsou v současnosti trendy v navrhování kanceláří?

Na konferenci budeme diskutovat o tom, jak využít sílu coworkingu pro zvýšení kvality práce. Největším trendem současnosti je změna. O tom, jak změny promítnout do architektonického navrhování, bude TechoCon především. Přednášející na TechoConu jsou zkušení praktici, kteří představí konkrétní postupy, jak prostory v moderních kancelářích navrhovat.

Jak se mohou architekti na konferenci registrovat?
Chceme, aby konference byla dostupná všem, proto je účast zdarma: stačí se registrovat na webu. Do konference zbývá několik dní, proto svou registraci neodkládejte. Pro všechny účastníky je kromě celodenního programu k dispozici i řada doprovodných workshopů a po skončení akce ebook se všemi přednáškami.  

Pořadatelem je TECHO, významný evropský výrobce a dodavatel kancelářského nábytku a interiérů. Konferenci doprovází pravidelný týdenní blog s novinkami z oboru na www.techocon.cz

TechoCon

2. ročník odborné konference o nových technologiích a inovacích v pracovním prostředí
Kdy: čtvrtek 13. září 2018 
Kde: Showroom TECHO, U Továren 770/1b, Praha 10 - Hostivař
Registrace zdarma: www.techocon.cz
0 comments
add comment