Junior architekt - Praha 7

Contact
ONN architects s.r.o.
mardesicova@onn.archi
tel. 777146138

Region
Prague
Inserted
25.09.2024 15:15
Do našeho týmu hledáme kreativního a motivovaného Junior architekta, který nám pomůže s realizací zajímavých projektů. Pokud máte vášeň pro architekturu, cit pro detail a chuť se dále rozvíjet, pak jste ten pravý!

Co budete dělat:
- Spolupracovat na návrhu a realizaci architektonických projektů
- Vytvářet vizualizace, 3D modely a technickou dokumentaci
- Komunikovat s klienty a dodavateli
- Asistovat při koordinaci projektů od návrhu až po realizaci

Co od Vás očekáváme:
- SŠ/VŠ vzdělání v oboru architektury nebo student posledních ročníků
- Znalost programů AutoCAD, ArchiCAD, SketchUp nebo jiných relevantních programů
- Kreativitu, pečlivost a zodpovědnost
- Schopnost pracovat v týmu
- Základní přehled v oblasti stavebních předpisů a legislativy je výhodou

Nabízíme:
- Spolupráci na IČO
- Nástup dle dohody
- Odpovídající finanční ohodnocení
- Příležitost pracovat na zajímavých a různorodých projektech
- Možnost profesního růstu a získání cenných zkušeností
- Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv

Máte zájem stát se součástí našeho týmu? Zašlete nám svůj životopis a portfolio na mardesicova@onn.archi a my se vám ozveme. Těšíme se na spolupráci!