Spoluautor:Dalibor Klusáček
Adresa: Alfonse Muchy 13/300, Mikulov, Česká republika
Investor:Petr Štajner
Realizace:2017


zpět na článek
6 komentářů
Vypadá to moc krásně
Tomáš Skalík
| 14.09.17 01:37
Jen výjimečně se těším, až uvidím nějakou realizaci podle fotek na vlastní oči. Těším se na realitu. předběžně gratuluji.
Nádhera
Ivana
| 14.09.17 09:30
Velice povedené , má to atmosféru, gratuluji autorům i majitelům. Je radost , když se ze zříceniny vyloupne takový dům jako "fénix z popele"
Nadhled a vytrvalost
Petra S.
| 15.09.17 09:41
Se zatajeným dechem jsem opakovaně prohlédla fotky... i ty historické. Neuvěřitelný "proces", klobouk dolů za úžasné kompromisy nenásilně propletené jemnými detaily.
Druhý pohled
Martin
| 15.09.17 01:49
Ano, na první pohled to vypadá opravdu moc krásně. Na druhý už připomínky mám. Zdá se mi, že prostor vytvořený před staletími a nyní citlivě rehabilitovaný je devalvován použitým nábytkem. Můj nesouhlas se týká zejména suterénní? klenuté místnosti s hrubým stolem ze starých trámů, dále klenuté ložnice s postelemi s příliš velkými čely a dvou ložnic se záklopovým stropem, ve kterých jsou jakési imitace postelí s nebesy. Domnívám se, že ve všech těchto prostorách je nábytek naddimenzovaný a krásu prostor, ve kterých je umístěn, poškozuje.
tleskám
Marta Hortová
| 28.09.17 11:32
Tak to mě dostalo. Dávám si do plánu cest. 1*.
Respect
| 13.09.18 05:03
Smekam klobouk hluboce.
Přidat nový komentář
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.

Více staveb od ORA