4 komentáře
paráda
utte
| 17.05.16 09:34
Marťasi, moc pěkný!!
K FASÁDĚ SLANÝ
MARTIN KUBRICHT
| 20.05.16 02:19
Vážený pane kolego,
rád navrhuji klientům domy s maximálním využitím dřeva. Ti však oponují krátkou fyzickou i estetickou životností doporučovaného přírodního materiálu. Pokud čirou náhodou shlédnou vaši prezentci domu SLANÝ I., hlavně stavu fasádního obkladu po ?? letech, budou mít v ruce dost pádný argument k tomu abych dům navrhl s nějakou komerční variantou opláštění.

Jak byste obhajoval před klientem návrh dřevěné fasády vy?
S veškerou úctou

Martin Kubricht
To má duši i nápad!
lery
| 18.10.16 07:46
Skvělý... Skvělý... Skvělý... Zajímavě řešené i uvnitř... Supr.. I s tou fasádou...
Fasada
Hasna
| 05.09.18 01:06
Ta fasada s zivou patinou je prave uzasna. Naprosto chapu, ze nekomu se to nelibi, ovsem je treba akceptovat, ze se to nekomu libi. Treba investorovi a me. Nevim do jake plati i ona omilana kratka zivotnost. Stoji a funguji sto let stare stavby ze smrku. Nemyslim, ze by modrin mel nejaky problem vydrzet tech 50, 60 let, kdy je zrala na rekonstrukci cela stavba. Navic fasada jde vzdy shodit, naporcovat to na topne drevo, a nasroubovat novou. Myslim, ze je to dokonce jednodussi, nez obnovovat omitku.
Přidat nový komentář
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.

Více staveb od Martin Beránek, Jan Švestka