Projekt:2015
Realizace:2.2016
Užitná plocha:85 m2


zpět na článek
4 komentáře
Prohlížel jsem několikrát
Michal
| 06.03.18 09:51
Ač tedy úplně industriální styl nemusím, tohle na mě dýchlo útulností a pohodou. Fotky jsem si prohlížel několikrát sem a tam Některé prvky mi přijdou vyloženě nebezpečné (trčící dráty do prostoru), ale to je možná tím, že jsem až moc opatrný kvůli dětem. Jinak tedy pecka, moc pěkné a gratuluji!
...
Daniel
| 06.03.18 11:41
Výtečná práce, nakonec jako obvykle. Co se týče dětí, tak mám zkušenost, že ta místa, která člověk předem strašně řeší jsou nakonec bez problémů a když, tak je problém někde, kde by to člověk nečekal. Při rekonstrukci a tvorbě interiéru našeho bytu jsme to strašně řešili a 90% těch věcí bylo naprosto zbytečných.
Svitidla v loznici
Lukas
| 07.03.18 02:23
Svitidla v loznici mi prijdou genialni, predpokladam, ze to je foukle nekde v Cechach? JInak presne v necem takovemhle bych chtel bydlet.
Čistý, přesto útulný a svěží design
Andrea Padevítová
| 09.03.18 08:05
Barvy na jedničku, v kombinaci s industriálními prvky velice povedené. Černá v detailech rámů skleněných výpní, či kování na nábytku, vnáší do ineriéru energii a šmrnc Také jsem prohlížela několikrát Tato realizace je příkladem toho, že industriál nemusí být chladný a strohý.
Přidat nový komentář
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.

Více staveb od formafatal