8 komentářů
Veliká krása
JM
| 24.01.17 09:37
jsem nadšen.. Okna jsou bezvadná, barvy jsou bezvadné.. šindel už je pro mě trochu navíc .. ale to je detail.. Chybí mi dispozice_ z fotek vypadá zajímavě..
neviem
Peter Koman
| 25.01.17 10:00
neviem, co si mam o tom myslet, posobi to na mna ako keby ste modernymi prvkami pokazili tradicny historicky typ architektury a zaroven tradicne vyzerajucou formou nedali dostatocny priestor tomu modernemu - cize tak trochu chaozz.
Dům pro rodinu tesaře
Daniel Tupý
| 26.01.17 03:58
Súhlasím s pánom Komanom. Nechápem však, prečo je na fasádach taká rozmanitosť materiálov a farieb. Rozbíja to „koncepciu“ stavby a celok pôsobí ako zlepenec rôznych prvkov bez spoločnej idey.
Najkrajšia je zadná časť, ktorá je obložená tmavým drevom. Prečo takto nepokračovali na celom dome??? Aj keby sa skombinovalo tmavé a svetlé obloženie doskami (svetlá spodná časť, tmavá vrchná časť – alebo opačne), dom by pôsobil oveľa kompaktnejšie.
Škoda. Menej je často krát viac.
Skladba stien
Matej Farkaš
| 26.01.17 07:27
Rad by som videl skladbu stien, ako funguje bez parozábrany.
paráda
Ondřej
| 28.01.17 01:56
palec jednoznačně nahoru
paráda
Ondřej
| 28.01.17 04:15
palec jednoznačně nahoru
Nostalgie a smutek
Soňa Karšulínová
| 12.02.18 11:29
Je to krásné.. Nicméně pro mně je to pohled bolestný, protože naše stará chalupa je nenávratně pryč. Jsem vnučka paní, která jí koupila po Němcích a to místo je mi drahé. Strávila jsem tam mnoho pěkných chvil. Teď už zůstávají jenom vzpomínky. Soňa Karšulínová Rychvald
Kockopes
Dr.Lusciniol
| 13.02.18 01:31
Take jsme po valce koupili po Nemcich takovouto chaloupku, ale v Rickach. Snad take proto tohle "cviceni" nejak nemusim. Neni to ani znovuobnova (jako napr. luterantska katedrala v Drazdanech) ani volny navrh noveho domu. Ani kocka, ani pes.
Hlavni pruceli, s protazenym vodorovnym oknem, s predstiranym puvodnim trojokenim skutecne "takes the cake". Pritom volba povrchu tohoto pruceli se take jevi nestastnou. Jakoby pejsek s kocickou pekli dort. Naopak zadni pruceli novostavby vypada ze vsech vnejsich stran naprosto nejlepsi. Jako bych jej slysel: "Less is more".
Přidat nový komentář
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.

Více staveb od architekti.in