Projekt:2016
Realizace:2018
Užitná plocha:55 m2


zpět na článek
3 komentáře
Za mě jednička :)
Andrea Padevítová
| 10.09.18 09:45
Rekonstrukce stávajících prostor, které třeba v minulosti sloužily k jiným účelům mám asi ze všeho nejraději. Jednoduchý design, způsob využití prostoru a čedičová dlažba, za mě jednička a proměna se mi moc líbí.
Prima minibyt
Pavla G.
| 13.09.18 12:39
Skvělá estetika, z daného...je jedinečný prostor...zvažovala bych jen v hyg. buňce u jídelny prohodit funkce dvou jejích částí...
Výborné
Ivana
| 14.09.18 07:55
Moc dobře vymyšlené i provedené . Jen si myslím, že WC v ložnici je zbytečné , když je ještě samostatné, hygienikům by se to asi příliš nelíbilo. Trochu ještě postrádám nějaké úložné prostory a pohodlné sezení … ale to je věc názoru. Třeba to neslouží na každodenní bydlení .
Přidat nový komentář
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.

Více staveb od ORA