Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     
RECKLI GmbH picture
RECKLI GmbH
Gewerkenstr. 9a, D-44628 Herne
tel: +49 2323 / 1706-26
web:
Kafkova 19, 16000 Praha
mob: +420 724 888 718
e-mail:
web:

Naše společnost je na trhu od roku 1968, jsme světoví lídři ve výrobě polyuretanových elastických matric a forem, které jsou využitelné při realizaci stavebních děl z pohledového betonu .

Muzeum architektonických výkresů, Berlín
Polyuretanové elastické matrice, které se vkládají do bednění  jsou využitelné při prefabrikaci, monolitických stavbách a provětrávaných fasád ze sklovláknobetonu.  Matrice jsou dodávány v různých sériích opakovatelnosti od 10-ti násobné po 100-násobné použití dle velikosti projektu. Tímto je docíleno vytvoření estetického a ekonomického díla.

Elasticita matric umožňuje odbednění bez poškození pohledového povrchu i při filigránových a komplikovaných strukturách. Tato technologie nabízí architektům, projektantům a stavařům neohraničené požadavky na ztvárnění. Vytváří se nejen dílo architektonické, ale také jedinečné, a právě to je pro betonové stavby charakteristické.

Standardní nabídka matric zahrnuje 250 struktur, která je rozšířena o individuální matrice a modely, jež je možno realizovat dle návrhu architekta. Vedle RECKLI Matric lze zvolit také technologii Foto Gravur / Foto Beton, kdy reliéfní pohledová plocha vytvořena matricí pomocí CNC frézy umožňuje viditelnost designu dle pohybu světla a stínu. Tyto možnosti jsou dále rozšířeny o vytvroření designu pomocí RECKLI artico folie, která je opatřena zpomalovačem tuhnutí a tím zajistí vymytí pohledové plochy do hloubky 1 mm.

Nabídka designů matric do bednění není omezena jen standardními strukturami. Na základě vlastního návrhu lze vytvořit jakoukoliv individuální matrici. Nejprve se vyrobí model v měřítku 1:1, na tomto modelu se vyrobí elastická matrice, která slouží jako negativní forma pro betonový povrch. K dispozici je naše modelářské oddělení.

Muzeum Bregenz, Německo
Reference

Další reference:

Administrativní budova, Praha


Stanice metra, Praha

Protipovodňové stěny Krešice u Litoměřic


Parkovací dům, České Budějovice


Park Malinová-Chrpová, Praha

Související články
Návštěvnost: 2942 čtenářů
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.