Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
PRESBETON Nova, s. r. o. picture
PRESBETON Nova, s. r. o. picture
PRESBETON Nova, s. r. o.
U panelárny 594/6C, 779 00 Olomouc
tel: 587 419 162
e-mail:
web:

Společnost PRESBETON je přední český výrobce širokého sortimentu betonového zboží – dlažby, doplňky ke komunikacím, zdicí prvky, ztracené bednění, palisády a lemovací prvky, okrasné a svahové tvárnice, městský mobiliář (lavičky, betonové sedáky, květináče, stojany na kola, odpadkové koše), skate prvky a schodišťové stupně a venkovní montovaná schodiště. Všechny výrobky jsou ekologické a mrazuvzdorné a mají vysokou životnost.
Sortiment je ve shodě s evropskými harmonizovanými normami (tyto výrobky jsou označeny značkou CE), vybrané výrobky jsou ve shodě s národní legislativou. Firma je držitelem certifikátu řízení jakosti ČSN EN ISO 9001:2009, certifikátu environmentálního managementu ČSN EN ISO 14001:2005, je zapojena do Systému sdruženého plnění EKOKOM a má certifikáty systému řízení výroby v souladu se Směrnicí o stavebních výrobcích – CPD.

Natural dlažby
Betonové dlažební prvky určené k dláždění v okolí rodinných domů, a to hlavně v zahradách, parcích a odpočinkových zónách, jsou skutečnými originály v podílu ruční práce, barevnosti a přirozeného vzhledu. Vyrábí se na zakázku litím speciální betonové směsi do forem. Tato technologie umožňuje vyrobit exkluzivní dlažby s krásnými povrchy, přirozenými barvami i obrysovými tvary, takže celkově velmi dobře imitují přírodní originály. Natural dlažby jsou opatřena impregnací proti znečištění a k ochraně před povětrnostními vlivy.

Zámkové a skladebné dlažby
Tento typ dlažeb se vyrábí ve výškách od 40 až do 100 mm a lze je tedy použít jak na pochozí, tak pojezdové plochy (osobní a nákladní automobil). V nabídce je nepřeberné množství dlažebních kamenů s různými povrchovými úpravami (s hladkým, tryskaným, rumplovaným, kladívkovaným nebo reliéfním povrchem) a v mnoha barvách a colormixech (kombinace 2-3 barevnách odstínů). Tvarované dlažby mají široké využití v soukromém i veřejném sektoru.
Všechny dlažby jsou opatřeny impregnací proti znečištění a k ochraně před povětrnostními vlivy.

Plošné dlažby
Vyrábějí se ve výškách od 35 do 62 mm v provedení s fazetou nebo bez fazety. Jsou vhodné zejména pro pochozí plochy jako jsou terasy, okolí rodinných domů, zahrady, parky, náměstí a chodníky. Při odpovídající skladbě podloží je možné tyto dlažby použít i pro pojezdové plochy (osobní automobil).
Velkou výhodou je opravdu široký výběr barev a povrchů – hladký, reliéfní, broušený, tryskaný, broušeno-tryskaný, vymývaný a curling.
Plošné dlažby ALMA a LAURIA jsou opatřeny zcela novou povrchovou úpravou Perfect Clean TOP, která téměř „dokonale“ odpuzuje vodu, olej a nečistoty, které lze jednoduše odstranit s minimálními následky.
Všechny plošné dlažby jsou opatřeny impregnací proti znečištění a k ochraně před povětrnostními vlivy.

Velkoformátové dlažby XL
Řada XL zahrnuje tři rozměrově různé desky, které lze spolu vzájemně kombinovat a vytvářet zajímavé sestavy. Tyto XL formáty vycházejí ze stávajících povrchů plošných dlažeb, tzn. hladký, vymývaný a tryskaný povrch.
Vytvořené sestavy nejlépe vyniknou na větších plochách, jako jsou okolí obchodních center, náměstí či zpevněné plochy poblíž bytových domů apod. Své využití a místo si tyto dlažby najdou i v soukromém sektoru. Obrovskou výhodou této dlažby je výška 100 mm, která umožňuje její využití pro všechny typy ploch.
Všechny tyto dlažby jsou opatřeny impregnací proti znečištění a k ochraně před povětrnostními vlivy.

Zdicí prvky
Do této skupiny patří zdicí tvarovky, kameny či cihly určené pro výstavbu plotů, zídek, altánů, pergol, garáží a jiných menších staveb.
Hladké a štípané tvarovky FACE BLOCK tvoří notoricky známý a ucelený zdicí systém. Rumplované kameny CRASH BLOCK a CAKE BLOCK svým vzhledem připomínají staré otlučené zdi a působí velice přirozeným dojmem. Jednoduchý a úsporný zdicí systém SIMPLE BLOCK je určený pro bezespárové zdění. Novinkou jsou originální designové tvarovky RONDE BLOCK, které mají oválný tvar a lze z nich stavět rovně i vlnité stěny. A nakonec tradiční betonové cihly lícové, které se vyrábějí v hladkém nebo rumplovaném provedení.
Všechny tyto zdicí prvky jsou opatřeny impregnací proti znečištění a k ochraně před povětrnostními vlivy.

Prvky venkovní architektury
Do této skupiny patří některé mobilní výrobky – lavičky, sedáky, květináče, stoly, odpadkové koše, stojany na kola a zároveň výrobky určené k ochraně, úpravě nebo ohraničení různých ploch či zpevnění svahů: palisády, travní lemy, okrasné a svahové tvárnice, opěrné stěny a záhonové obruby, bazénové lemy. K ohraničení a oddělení částí komunikací slouží betonové sloupky a dělicí prvky. Podstatná část těchto produktů se dodává s volitelnou povrchovou úpravou - hladké, tryskané, přírodní nebo barevné. Samostatnou skupinou jsou skate prvky.

Schodišťové stupně a montovaná schodiště
Tento sortiment se vyrábí pouze na zakázku. V nabídce jsou tradiční montovaná schodiště a schodišťové stupně s hladkým nebo tryskaným povrchem – přímé, obloukové, nájezdové a rohové. Následně byl tento základní sortiment rozšířen o Natural schody, které imitují přírodní materiály a lze je kombinovat s Natural dlažbami.

Doplňkový sortiment
Zpevňování komunikací pro pěší a provoz s různou zátěží vyžaduje řadu produktů určených pro dokončení těchto staveb – obrubníky silniční, chodníkové, zahradní, žlaby do dlažby nebo přídlažbu. Pro dokončení svislých konstrukcí, hlavně pro ploty a zídky slouží také zákrytové desky, nerezové dopisní schránky, krycí dvířka pro plyn a elektřinu, držáky plotových polí a v neposlední řadě i přípravky stavební chemie pro impregnaci a čištění betonových povrchů.


Top realizace
Boskovice koupaliště Červenka


Bystrovany - Přírodní ráj Horizont


Frýdek Místek - Aquapark Olešná


Kroměříž - Hanácké náměstí


Nimnica - Lázně


Olomouc - Omega Centrum sportu a zdraví


Praha - OC Galerie Harfa

Související články
Návštěvnost: 11751 čtenářů
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.