Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Paňák picture
Pavol Paňák
* 1948 - Komárno, Slovensko

Architekti BKPŠ
Nobelova 34, Vodná veža, 831 02 Bratislava
tel: +421 2 4341 2698
e-mail:
web:

Biografie
Vystudoval architekturu na Stavební fakultě Vysoké školy technické v Bratislavě. V roce 1990 spolu s architekty P.Bauerem, Z.Kusým a E.Šutekem založil architektonickou kancelář Architekti BKPŠ. V letech 1991-95 pracoval v architektonické kanceláři M.Volfa v Saarbrückenu v Německu, od 1995 až dosud je partnerem ve společnosti Architekti BKPŠ. Tento ateliér navrhl a realizoval řadu velkých projektů (nová budova Slovenského národního divadla, Národní banka Slovenska, rekonstrukce a dostavba Slovenské národní galerie, obytné a polyfunkční domy, administrativní budovy, vodní a průmyslová díla). Věnuje se také pedagogické činnosti na Stavební fakultě a Fakultě architektury STU v Bratislavě.

Související články
Návštěvnost: 2097 čtenářů
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.