Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
APPIANI: evropská kvalita & italský šarm
APPIANI: evropská kvalita & italský šarm

Italský výrobce mozaiky APPIANI je stálicí na širokém trhu mozaiky. Architekti oceňují desítky let stabilní kvalitu a nadčasový design. Aktuální sortiment vás prostě nadchne.Dnes je na trhu obkladů a mozaiky doslova přeplněno a odlišit kvalitní výrobky od celé řady neznačkových je i pro architekta a profesionála někdy obtížné.
Představujeme značku, která patří k nejlepším na evropském trhu. Italský výrobce APPIANI  ze skupiny ALTAECO je jedním z těch, které odolaly náporu široké asijské nabídky. Pojďte nahlédnout do dnes již klasického sortimentu firmy sídlící v Oderzu nedaleko Trevisa. Z kraje známého produkcí vynikajícího prosecca přivážíme špičkový sortiment mozaiky a dalšího sortimentu pro architektonicky kvalitní projekty.
 


Klasika a nadčasová kvalita

Značka APPIANI byla založena již v roce 1873 a pokud bychom měli najít jedno synonymum pro tento italský sortiment, pak to bude nadčasová kvalita. Představujeme jejich keramické mozaiky formátů 1,2 * 1,2 cm, 2,5 * 2,5 cm, 5 * 10 cm a 10 * 10 cm. Jedna z výhod? Tyto formáty lze mezi sebou modulově kombinovat.
APPIANI mozaiky vyrábí v několika sériích - jednobarevné s vysokým leskem anebo hedvábně matné, melírované a s kovovým efektem. K tomu ještě v protiskluzném povrchu a vše lze kombinovat do nekonečného počtu barevných směsí a dekorací. A aby toho nebylo málo, ve všech 28 barvách serie Anthologhia jsou k dispozici speciální kusy - oblé hrany, požlábky, tvarovky pro kouty a nároží. 

To, že je mozaika keramická, je velká výhoda hlavně z uživatelského pohledu. Lépe drží v lepidle, spárovací hmota má lepší soudržnost. To mozaiku předurčuje pro použití ve wellness, saunách, bazénech - všude tam, kde je mokro a velké změny teplot. Povrch mozaiky je tvořen silnou vrstvou glazury, odolné vůči mokru, změnám teplot a vůči opotřebení.Kromě barev mozaiky si výrobce umí pohrát i s barvami spárovací hmoty. Stejná barva nebo mix použitím různých barev spáry zcela mění svůj vzhled. Ke každé barvě mozaiky jsou proto doporučeny barvy spárovacích hmot.

barva mozaiky VIOLET 12x12 mm s různou spárou o šířce 1,1 mm


Speciální kusy k mozaice:

Kolekci Appiani a další inspiraci z oblasti mozaik najdete na našem webu.

Zdroj: FIN GRES s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 22.09.17 11:30
Návštěvnost: 938 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.