Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     
Křeslo poi
Křeslo poi

poi je zástupce generace otočných křesel: vyvážení estetických prvků a promyšlené ergonomiky kombinuje dokonale ergonomický posed.

Designové studio neunzig° design dostalo za úkol stvořit ikonu mezi otočnými křesly v elegantním skořepinovém designu. Výsledkem je ergonomický a dynamický tvar křesla poi přinášející do kancelářského světa atmosféru plnou energie a nápadů. Barevné varianty čalounění sedáku a opěráku umožňují interiérovým designérům dodat kanceláři jedinečný styl - tradičně klasický či moderní pulsující energií.poi spojuje vysoký komfort sezení s ergonomickou funkčností. Jeho plášť pohodlně obemyká záda a zajišťuje pocit bezpečí a ochrany. Ovládací prvky umožňují přesné nastavení podle dispozic uživatele. Postranně ovládaný pružinový mechanismus lze snadno přizpůsobit tělesné váze, zatímco synchronizační mechanismus nastaví úroveň koordinace opěráku a sedáku, u kterého je možné posuvem nastavit také jeho horizontální hloubku. Kombinací výškově nastavitelné bederní podpory, variabilní výšky umístění sedáku a možností vícedimenzionálního nastavení opěrek se toto křeslo přizpůsobí jakékoli váze těla.Dokonalá kombinace estetických prvků, pohodlí a promyšlené ergonomiky je důvodem, proč je poi zároveň jedinečný a ekonomicky atraktivní. Série poi dále obsahuje také konferenční křesla. Příjemně dynamický způsob sezení poi si tak lze dopřát nejen v kanceláři, ale doslova kdekoliv: při konferencích, schůzích, vzdělávacích akcích i seminářích.
Zdroj: Wiesner-Hager Project s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 19.09.17 07:00
Návštěvnost: 1134 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.