Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Nooi: do domu i do práce
Nooi: do domu i do práce

Produktová řada nooi je stálice mezi produkty Wiesner Hager. V roce 2017 do ní přibyl nejmladší člen - stohovatelná barová stolička dostupná ve dvou výškových nastaveních a osmi barevných kombinacích plastové skořepiny.

Rodina nooi se rozrůstá. Kvalitní genetický základ rodině dodala ikonická flexibilní konferenční židle nooi s možností spojování do řad. Dokonale účelný tvar skořepiny je předurčen k nejrůznějším variantám použití pro všechny myslitelné pracovní i odpočinkové aplikace. Letošní rok byl na přírůstky do rodiny nooi obzvláště štědrý - produktová řada se rozrůstá o víceúčelovou židli s dřevěným rámem, konferenční židli a stohovatelnou barovou stoličku.
Barová židle nooi nyní umožňuje vybavit touto produktovou řadou i prostory určené pro relaxaci, smíšené zóny, kafetérie a další prostory na pomezí formálního a neformálního prostředí. Kovový rám barové židle nooi je dostupný ve dvou výškových variantách s výškou sezení 760 mm, respektive 650 mm. Sedák je vyroben z překližky s bukovou, dubovou nebo plastovou (jedno nebo dvoubarevnou) konečnou úpravou a je k dispozici buď nepolstrovaný, s polstrovaným sedákem nebo s plně čalouněnou skořepinou. Plastovou skořepinu lze zvolit v osmi barevných kombinacích, její vnější strana má vždy lesklé zakončení.

Zdroj: Wiesner-Hager Project s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 03.08.17 18:00
Návštěvnost: 1194 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.