Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
SQUAT ID23
SQUAT ID23
Mysleli jste si, že v Pařížské nikdy neuvidíte squat? Mýlili jste se...

V Praze na prestižní adrese Pařížská 23 vznikl jedinečný projekt, který zaujme všechny milovníky designu a architektury. V krásném činžovním domě v centru města žije pět  rozdílných rodin, každá má jiný styl a potřeby.  Nyní ovšem všichni odjeli  a klíče od svých domovů svěřili vybraným architektům, kteří v jejich nepřítomnosti byty přetvoří dle vlastních představ. Pět pater, pět rodin, pět architektonických ateliérů… Každý byt překvapí něčím jiným, ale jedno mají společné: skvělý zážitek z interiéru a jedinečný podpis.
Byty můžete obsadit mnoha různými způsoby. Ráno se tu budou konat workshopy, firemní či privátní akce. Odpoledne budou patřit komentovaným prohlídkám a večer je čas na party, stačí prostor zarezervovat a uspořádat nezapomemenutelnou akci ve squatu pro své partnery, přátele či zaměstnance.
Squat ID23 bude mít své dveře otevřené až  do 22. prosince.
www.squatid.cz


Byt v prvním patře vytvořila designérka Ivanka Kowalski, která zde představuje odkaz k pařížským interiérům. Do kontrastu staví tradiční a moderní materiály, není tedy divu, že k realizaci povrchů přizvala společnost NĚMEC, jejíž patentovaný povrch Betonepox skvěle kontrastuje s klasickými prvky bytu.

V koupelnách bytu byla použita epoxidová stěrka Betonepox v kombinaci s dalšími materiály.  Soukromé tělocvičnu bytu  zkrášluje svěží zeleň živé, kaskádové, vertikální zahrady Němec.

Ve druhém patře navrhla architektka Radka Valová se svým ateliérem OOOOX jedinečný byt plný honosných zlatých prvků odkazujících na prestižní adresu. Rozbíjí je ovšem ostrými geometrickými tvary a betonovými povrchy od společnosti NĚMEC.

Na podlaze v jídelně byla zkombinována epoxidová stěrka Betonepox s šestiúhelníkovou dlažbou, navazující na sebe v nepravidelných přechodech.
Obývací pokoj s klasickými kachlovými kamny vás překvapí originální , kreativní stěnou, kterou vytvoříla architektka Valová s pomocí teamu společnosti Němec. 


www.nemec.eu
facebook Němec Casacade Gardens & Luxury Surfaces  | instagram Němec_eu
www.insidedecor.cz
www.squatid.cz
Zdroj: Němec s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 06.12.16 07:00
Návštěvnost: 2138 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Katalog
Komentáře
Předmět Autor Datum
Proč? Dampit 29.12.16 16:05
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.