Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
Střešní dveře na ploché střechy a střešní zahrady – jako typový výrobek
Střešní dveře na ploché střechy a střešní zahrady – jako typový výrobek


Střešní terasy a zahrady jsou prima, ale často jim chybí komfortní přístup. Po letech zkušeností se zakázkovou výrobou proto uvádím na trh typové prosklené střešní dveře. Umožní projít střechou po příjemném schodišti, které zároveň prosvětlí. Budou posuvné či výklopné, ovládané ručně či integrovanými eletromotory s možností dešťového čidla, připojení do inteligence bytu a bezpečnostního prostorového čidla.

fcb Solara, Youtube Solara

Pohodlný výstup schodištěm na střešní terasu
"Na terasu a střešní bylinkový záhon chci chodit pohodlně po schodišti, nechci lézt po žebříku či strmých mlynářských schodech", říká často můj zákazník. Střešní dveře Solara mají délku 3400 mm, což je ideální pro příjemný sklon schodiště a dostatek podchozí výšky i pro vysoké osoby. Šířku jsem řešil pro běžný průchod 700 nebo 800 mm. Součástí podkladů výrobku bude i doporučený návrh schodišťového ramene a tvar ostění.


Výborné tepelně-izolační zpracování a integrované elektromotory
Tepelně-izolační zpracování a usazení do konstrukce ploché střechy vč. tepelného posouzení jednotlivých variant zapracujeme také do podkladů výrobku - vycházíme z betonových stropů i varianty dřevěné stropní konstrukce. Celkový tepelný prostup výrobkem se bude dle použitého skla pohybovat na výborných hodnotách až Uw 0,9 W/m²K. V podkladech také navrhneme možnosti napojení pochozí plochy terasy.

Tedy: stavme střešní terasy o 106, už se na ně můžeme dostat opravdu pohodlně. Solara nabízí varianty střešních dveří pro jednoramenné i dvouramenné schodiště.


Mgr. Jakub Formánek
Solara s.r.o.
Zdroj: Solara s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 21.11.16 07:00
Návštěvnost: 1852 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.