Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Individuální ztvárnění pohledových ploch
Individuální ztvárnění pohledových ploch

3D Matrice

RECKLI 3D technologie je počítačově chráněný program převedení obrazu pomocí frézovací techniky na speciální desky. Speciálně vytvořený software nejdříve převede fotografii do třidimensionálního souboru.
Tento 3D soubor  s rozdílnou výškou textury je převedena na MDF desku, která slouží jako prvotní model pro výrobu elastické RECKLI 3D matrice. Elasticita, kvalita a reprodukovatelsnost matrice zaručuje hospodárné provedení stavby. Stavba modelů umožnuje vyrobení matrice v jakékoliv velikosti. Použití grafiky není nikterak ohraničené, protože téměř všechna grafika může být použita.

Jan Cremer Muzeum, Enschede, Nizozemsko

Jan Cremer Muzeum, Enschede, Nizozemsko

RECKLI ARTICO®

Architektonický beton docílený vymývanou grafikou.
RECKLI artico® nabízí individuální ztvárnění pohledových ploch. Fotografie, obrazy, individuální grafika může být touto technikou převedena na pohledovou plochu. Hra světla a stínu nehraje tolik roli - na rozdíl od RECKLI grafického znázornění Foto Gravur.  Z tohoto důvodu lze použít RECKLI ARTICO také v interiéru.

Jedná se o proces nanešení zpomalovače tuhnutí na plastickou nebo magnetickou folií. Takto opatřená folie se používa při prefabrtikaci betonových prvků. Tvrdnutí betonu spolu s retarderem zaručí nařušení a vymytí cementového mléka jen do hloubky 1mm. Rozdíl vymyté plochy a vytvrdnutého betonu, tedy efekt světlé a tmavé plochy, vytvoří požadovanou grafiku na pohledové ploše.

ARTICO - Maastrich, Holland
Zdroj: RECKLI GmbH
Vložil: Tisková zpráva, 13.11.15 11:40
Návštěvnost: 2705 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Katalog
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.