Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Virtuální realita v showroomu Stopka: inspirace pro vaše bydlení!
Virtuální realita v showroomu Stopka: inspirace pro vaše bydlení!Kvalita a komfort je to, co by především mělo vystihovat moderní interiéry. Stopka přináší do každého domova závan designu a kvality, který právě na těchto dvou pilířích stojí. Abyste se o tom mohli přesvědčit, má pro vás unikátní technologickou novinku: virtuální realitu! Každý, kdo rekonstruuje nebo si staví nový domov, jistě nepohrdne zajímavou motivací. Nechte se inspirovat v profesionálním studiu Stopka, kde na vás čekají luxusní interiéry, kterými můžete díky 3D brýlím procházet. Svět virtuální reality není využíván zdaleka jen pro zábavu. S interaktivními brýlemi, které vám nabízí nevídané světy a pohledy se můžete setkat v galeriích, muzeích i showroomech.

S virtuální realitou do vašich budoucích interiérů

náš showroom Stopka v Klimentské 48 v Praze. Je zde připraven prostor určený pro váš výlet do jedinečných interiérů. Navštívit můžete i mezonetové byty či se podívat na terasu, nahlédnout do kuchyní, nechat se inspirovat při vybavení veškerých místností. Zatímco se vy budete procházet domovem, který může být váš, vaše druhá polovička se usadí na pohodlný gauč a celou cestu vás bude doprovázet prostřednictvím umístěné televize. Interiér Stopka ve virtuální realitě můžete pouhým tlačítkem měnit. Nezdá se vám barva kuchyně? Změňte ji na jinou. Mohla by být podlaha z jiného materiálu? Vyzkoušejte jedním kliknutím, jak by ladila s ostatním vybavením.

Stopka: vybavení domácností pro náročnou klientelu

Vše, co ve virtuální realitě uvidíte, se velmi snadno může objevit i v té vaší. Stopka je distributorem designu německých a italských značek, které uspokojí každého náročného klienta. V jejich portfoliu můžete najít značky jako Poliform, Varenna, Minotti, postele od Rolf Benz, nebo Schramm, ale i exkluzivní kuchyňské spotřebiče německé značky Miele, nebo kuchyně SieMatic a další. Vysoce kvalitním nábytkem vybavíte své obývací pokoje, ale i koupelny. Se společností Stopka spolupracují architekti a designéři, kteří dokáží každý sen o novém bydlení přenést do reality - a nejen do té virtuální.www.stopka.cz
Zdroj: STOPKA s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 31.10.17 10:40
Návštěvnost: 901 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.