Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Tkaný vinyl – bezkonkurenční podlahový materiál
Tkaný vinyl – bezkonkurenční podlahový materiálTkaný vinyl se dá bez nadsázky nazvat podlahovým materiálem nové generace - kombinuje v sobě totiž zdánlivě neslučitelné vlastnosti: vysokou odolnost vinylu a tradiční estetiku tkaných koberců. Tkaný vinyl Fitnice se skládá ze dvou vrstev - spodní je tvořena 100% PVC a svrchní ploše tkanými polyesterovými vlákny potaženými vinylem. Výsledná povrchová struktura může vypadat velmi různorodě v závislosti na použité technice tkaní.Co všechno tkaný vinyl nabízí:

  • Odolnost: Povrchy z tkaného vinylu se mohou pochlubit vysokou odolností vůči oděru a opotřebení, nevadí jim kolečkové židle ani sluneční záření a rozmary počasí.
  • Snadná údržba: Díky natěsno utkaným vláknům zůstávají všechny nečistoty na povrchu, neproteče mezi nimi ani rozlitá tekutina. Stačí pravidelné luxování a vytírání teplou vodou.
  • Originální vzhled: Neokoukaný design vypadá dobře téměř v jakémkoliv interiéru či exteriéru. Díky široké paletě odstínů jej lze sladit s různými styly.
  • Dobré akustické vlastnosti: Podlaha z tkaného vinylu má výborné akustické vlastnosti, nadstandardně pohlcuje kročejový a prostorový hluk. Vyrábí se z něj i akustické panely do zasedacích a konferenčních místností nebo do hudebních studií.
  • Pochozí komfort: Ve srovnání s jinými podlahovinami je tkaný vinyl pocitově teplejší materiál s měkkým došlapem. Je příjemný i pro chůzi naboso.
  • Protiskluz: Díky strukturovanému povrchu je tento typ podlah přirozeně protiskluzový. Hodí se tak i do prostor, jako jsou venkovní terasy či okolí bazénů.

Tvary a barvy
Velkým bonusem tkaného vinylu Fitnice je množství formátů, v nichž se tento materiál vyrábí. Na výběr je z rolí, čtverců, lamel či kosočtverců a na přání je dokonce možné dodat jej i v libovolném formátu tak, aby bylo možné sestavit si podlahu více méně podle vlastních představ. Tvary i barvy lze různě kombinovat a fantazii se v tomto případě meze nekladou. Pro firemní účely je pak zajímavou možností vyřezání a následné vložení libovolného tvaru (například loga společnosti) do plochy podlahy či stěny.Kusové koberce do exteriéru
Z tkaného vinylu je možné vyrobit i kusové koberce (vhodné mimo jiné do venkovního prostředí, na balkóny a terasy) s různými rozměry a bordurováním okrajů. Tkaný vinyl Fitnice je téměř univerzální podlahovou krytinou - instaluje se do soukromých bytů, kanceláří, obchodů, restaurací, showroomů a dalších komerčních prostor.Tkaný vinyl na zeď
Kromě podlahy se materiál tkaného vinylu hodí i pro potahování stěn. V kolekci Fitnice Wall najdeme 29 různých barevných variant, od přírodních zemitých tónů až po výraznou červenou či fialovou barvu. Tyto tapety z rolí tkaného vinylu se instalují na stěnu celoplošným lepením.
Naše realizace
V Klientském centru Vodafone One Net Center byla instalována podlaha z tkaného vinylu Fitnice včetně vloženého firemního loga a elipsy, vše vyřezané vodním paprskem a olemované stříbrnou lištou. Díky tomu se výrazně zlepšila orientace i rozdělení jednotlivých zón v prostoru. Realizace společnost BOCA Praha.
Zdroj: BOCA Group, a.s.
Vložil: Tisková zpráva, 24.10.17 07:00
Návštěvnost: 1370 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.