Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Stůl foxx_e
Stůl foxx_e

Střídat práci vsedě a vestoje? Díky výškově nastavitelnému stolu foxx_e je to hračka a zábava v jednom!

Lékaři potvrzují, že narůstá výskyt nemocí vyvolaných nadměrným sezením, a radí střídat práci vsedě a vestoje. Jak to ale udělat, když máte rozdělanou práci, a nemůžete přejít ke stolu pro práci vestoje? Řešením je foxx_e od Wiesner-Hager. Tento elektricky výškově nastavitelný pracovní stůl umožňuje střídat pracovní polohy jediným stiskem tlačítka. Pracovní desku můžete využívat v jakékoli poloze v rozmezí od 65 cm po 129 cm. foxx_e je dokonalým řešením jak individuálních, tak sdílených kanceláří. Volitelný modul totiž umožňuje uložit do paměti údaje o nastavení několika uživatelů zároveň a optimální nastavení pozice je pak dílem několika okamžiků. Díky atraktivnímu poměru cena-výkon představuje foxx_e nezpochybnitelnou investici pro zvýšení produktivity pracovníků, zároveň ale také investici do jejich zdraví. Ne nadarmo totiž lékaři stále častěji opakují větu, že "sezení je nové kouření."Zdroj: Wiesner-Hager Project s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 27.10.17 07:00
Návštěvnost: 1200 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.