Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     
Léto s DEDONEM a Philippem Starckem
Léto s DEDONEM a Philippem Starckem


DEDON, výrobce venkovního nábytku, který se specializuje na avantgardní design s použitím tradičních, ale i high-tech materiálů. Novinky pro letošní sezónu jsou konkrétně z teaku, litého hliníku, a hrubých textilií. V červnu Prahu navštívil světový designér Philippe Starck, který pro DEDON navrhl kolekci PLAY.

Philippe Starck v červnu zavítal do Prahy, kde měl několik přednášek a návštěv showroomů značek se kterými spolupracuje. Pro značku DEDON navrhl kolekci i tento top designér současnosti. Koncepce nábytku řady PLAY, která v rukou spotřebitelů přináší bezprecedentní svobodu volby. Originální ikonická židle PLAY je nyní k dispozici ve 20 skvělých variantách. Koncept kolekce je snoubení high-tech průmyslových procesů se ručně vyráběnými povrchy a dává tak vyniknout široké škály možností variant polypropylenového materiálu na ramenních opěrkách křesel. Samotný koncept PLAY inspiroval řadu inovativních stolů navržených společností Starck a dalšími.

DEDON jako první v roce 1990 začali spřádat syntetické vlákno do luxusních venkovních konstrukcí. V Dedonu kladou absolutní důraz na kvalitu, nadčasovost a originalitu a díky tomu se stali skutečně globální značkou, která udává trendy pro outdoorový nábytek. Značka, která byla původně založena německou fotbalovou hvězdou Bobby Dekeyserem má více než 25 let zkušeností a spolupracuje se světoznámými designéry, jako je: Jeana-Marie Massaud, Philippe Starck a Richard Frinier. Je jedním z největších výrobců outdoorového nábytku na světě s více než 1000 zaměstnanci a prodává v 80 zemích po celém světě. Kolekce značky Dedon jsou velmi nápadité a vhodné pro vnitřní i venkovní použití.Kontakt:
Miele Center Stopka
Klimentská 46, Praha 1
tel. 221 851 045?
info@stopka.cz
Zdroj: Miele Center Stopka
Vložil: Tisková zpráva, 12.07.17 10:10
Návštěvnost: 1308 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.