Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Aktuální trendy: metalické mozaiky
Aktuální trendy: metalické mozaiky

Hisbalit mosaico vychází vstříc potřebám současné architektury komplexní nabídkou mozaiky s kovovým vzhledem, která splňuje náročné požadavky nejen na širokou paletu barev, textur a tvarů, ale také na technické vlastnosti a vysokou odolnost materiálů.Tvůrci kolekce URBAN CHIC a TEXTURAS  kladli hlavní důraz na architektonické použití: mozaiky v čistých liniích a moderních kovových tónech mají řadu odstínů, v matném, lesklém a protiskluzném provedení, které lze libovolně kombinovat dle daného architektonického návrhu.Kreativitě se v Hisbalitu meze nekladou

Značka HISBALIT se soustřeďuje na to, aby architektům a interiérovým designérům nabídla neomezené tvarové i barevné možnosti. Celkem 27 odstínů matné, lesklé a protiskluzné mozaiky ve 4 formátech včetně hexagonů a koleček nabízí nekonečně variací pro originální návrhy včetně autorských směsí anebo dekorací.  Různé textury mozaiky zazáří ve světle

Krása této mozaiky vynikne právě v kombinaci různých textur a kovových odlesků, i v ne zcela obvyklých formátech, jako jsou kolečka a hexagony. Správně nasvícený obklad oživí interiér, nejen na podlaze nebo stěnách, ale i na lavicích, lehátkách, za kuchyňskou linkou. 


Estetika i odolnost bez kompromisu

S mozaikou URBAN CHIC a TEXTURAS není nutné dělat kompromisy. Elegantní kovový povrch mozaiky není nijak delikátní a obklad je velice odolný. Mozaika může být použita na podlaze, ve vlhku a také v exteriéru, například na fasádě nebo v bazénu (na rozdíl od většiny kovové mozaiky na trhu).
 


Základní charakteristiky HISBALIT URBAN CHIC a TEXTURAS

27 barev

Čtyři základní formáty:
2,5×2,5 cm, 4x4 cm, hexagony 2,3x2,6 cm, kolečka d=1,9 cm

Povrch:
matný, lesklý, protiskluzový 

Použití: na zdi i podlahy, interiér i exteriér

Vynikající pro projektové použití

Autor: Tisková zpráva, 19.05.17 15:15
Návštěvnost: 1229 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.