Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Hranatý systém cage od Wiesner Hager
Hranatý systém cage od Wiesner HagerSkříňka, která upoutá na první pohled, a navíc skrývá spoustu kouzel. Systém cage od Wiesner Hager je nápaditý sám o sobě - a co teprve, když do něj vtělíte své vlastní nápady na zpracování, barvy nebo výběr materiálů!
Hranatý systém cage od Wiesner Hager zaujme na první pohled svými tvary a sladěním materiálů. Pohledové plochy ze všech stran jej předurčují nejen pro funkci úložného prostoru, ale také pro stylové použití pro zónové řešení místností. Rám je vyroben ze čtyřhranných trubek, které umožňují sestavy otevřených a uzavřených modulů ve vertikálních a horizontálních, lineárních či rohových sestavách. Základem jednotlivých dílů systému cage je kovová mřížka - to, co bude mezi nimi, tvoří bohaté pole prostoru určeného fantazii architektů a projektantů. Nepřeberné množství obvyklých i neobvyklých materiálů a variabilita interiérové stavebnice zaručují, že každá kancelářská sestava bude originálem. cage rozlišuje tři úrovně: 1., 2. a 3. úroveň pořadače nabízí účelně rozdělené plochy, 3. úroveň může být transparentní a otevírá tak prostor umožňující rozhled. Tato část slouží jako odkládací nebo prezentační prostor a může být doplněna tabletem a stojanem na časopisy.

Zdroj: Wiesner-Hager Project s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 03.05.17 09:30
Návštěvnost: 1559 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.