Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Hager na návštěvě u design lover
Hager na návštěvě u design lover
Katrin Grund: Monobrand
Na čem právě pracujete?
V současné době spolupracuji na několika zajímavých rezidenčních projektech, kde ve spolupráci s architekty a investory řeším kompletní koncept interiérového vybavení. Koncepčně postupujeme od výběru vypínačů, přes dveřní kování až po výběr osvětlení, které svou atmosférou dokonale podtrhne náš celkový záměr v interiéru. Velkou radost mi momentálně dělá první projekt, který realizuji za českými hranicemi, a to konkrétně v Rakousku, kde se podílím na návrhu interiéru a výběru osvětlení pro jednu společnost z oblasti automobilového průmyslu.

Jakou roli podle vás hraje v interiéru vypínač?
V mých očích rozhodně velkou roli. Ačkoli v realitě patří výběr vypínače v 90% k ne příliš zásadním tématům, kterým by se investoři věnovali. Více času investují do pečlivého výběru osvětlení, než do výběru spínačů. Ale to je škoda! Často ale může vysoce kvalitní spínací program jako Berker Serie 1930 z jemného porcelánů, Berker Serie R.1. z nejjemnější kůže nebo K1. z chladného hliníku završit a podtrhnout umělecký dojem z celého interiéru.

Máte mezi domovními spínači nějakého favorita?
Ze série kulatých spínačů je to určitě Berker Serie Glas, nadčasový a naprosto elegantní. U klasických kolekcí bych se spíše rozhodla pro Berker Serie Q, s touto řadou nemůžete udělat chybu, sedne jednoduše kamkoli. Berger Serie K. je rovněž krásný kontrast pro ty, kteří hledají něco neobvyklého, ale zároveň upřednostňují jasné linie a formy. Kromě toho je Berker Serie K. v dostání v různých materiálech, například za velmi vkusný považuji matný antracit.Medailonek
Katrin Grund vždy milovala architekturu, ale na přání rodičů vystudovala ekonomii a architektura a design pro ni po dlouhá léta zůstaly koníčkem. Svou vášeň pro krásu a lásku k designu ale nakonec nechala zvítězit a otevřením obchodu a showroomu pod vlastní značkou Monobrand si svůj sen plní. Základem portfolia Monobrandu dnes tvoří především designové spínače, pečlivě vybraná dekorativní svítidla, jedinečné řady dveřních klik a nábytkového kování a prémiové domovní komunikační systémy. Katrin Grund do svého portfolia vybírá pouze výrobky nejvyšší kvality a se skvělým řemeslným zpracováním, a to jak zvučných značek, tak i výrobky od mladých talentovaných designérů.
www.monobrand.cz

www.hager.cz
Zdroj: Hager Electro s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 28.04.17 09:50
Návštěvnost: 1191 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.