Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Moderní vila v Brně
Moderní vila v Brně
V hlavní roli designové stěrky Němec - Betonepox®, Imitace Betonu® a Granite
Moderní dům oděný do elegantního šedobílého hávu o výměře 660 m² ,kterému vévodí nepřehlédnutelný Granite, stojí v celé své kráse na úhledném a zelení zářícím pozemku. Tvarem stavba připomíná písmeno V. Celý dům je bezbariérový, kompletně klimatizovaný s podlahovým vytápěním.Nikde nenajdete jedinou obkládačku. Podlahy jsou lité a na stěnách v interiéru i vně domu se objevují luxusní betonové stěrky od společnosti Němec. Ikonická stěrka Betonepox® je použita v koupelnách i v bazénu.

Minimalisticky laděný interiér je protkán hřejivými detaily - živými kaskádovými zahradami Němec, přírodninami, vyřezávanými obrazy, svíčkami…V jednom křídle domu, které tvoří obytnou zónu, jsou umístěny pokoje a koupelny. V druhém křídle se nachází domácí wellness s bazénem, vířivkou, saunou a venkovní jídelnou s grilem, zde se spojuje společenský prostor domu, kde je kuchyň, jídelna, obývací pokoj, prostorná garáž, vstupní chodba i technické zázemí. V otevřeném atriu domu je soustředěno venkovní posezení, které harmonicky dotváří prostředí s půvabnými zenovými oázami.Tento výjimečný dům v Brně  je nyní na prodej: matlroma@seznam.cz
 
Architekt: schrapnel s.r.o. | Ing. arch. David Beke, schrapnel.cz
NĚMEC, luxusní povrchy (Betonepox®, Imitace Betonu®, Granit a kaskádové zahrady), www.nemec.eu
Zdroj: Němec s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 12.04.17 07:00
Návštěvnost: 2766 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Katalog
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.