Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
Dokonalé spojení krásy a čistých linií: židle MACAO v interiéru od Adolfa Loose
Dokonalé spojení krásy a čistých linií: židle MACAO v interiéru od Adolfa LooseWiesner-Hager si může na konto
připsat další prestižní spolupráci: nově svým nábytkem vybavila přednáškovou místnost v jednom z plzeňských bytů navržených Adolfem Loosem.
Slavný architekt v západočeském městě realizoval několik zakázek. Část jím navržených bytů postupně prošla či ještě prochází rekonstrukcí a je k vidění v rámci oficiálních prohlídkových tras. Rekonstrukcí interiéru bytu Krausových v Bendově ulici č. 10 (provozuje Plzeň Turismus, p. o.) byl pověřen architekt Ludvík Grym, který citlivě navázal na odkaz svého předchůdce mimo jiné i výběrem židlí do přednáškové místnosti. Pro tento prostor, který slouží návštěvníkům tzv. 1. prohlídkové trasy (byty Krausových a Voglových), zvolil židle MACAO. Vynikají střídmou jednoduchostí, plynulými konturami i odolností a respektují tak Loosovu filozofii a přístup k architektuře: MACAO jako by dokonale naplňovala Loosovo motto "ornament je zločin". Umělohmotné skořepinové židle s područkami jsou v elegantní bílé barvě a návštěvníkům poskytují příjemný komfort nejen při komentovaných prohlídkách, ale také při přednáškách, seminářích či školeních.
Zdroj: Wiesner-Hager Project s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 10.03.17 13:55
Návštěvnost: 1614 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.