Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     
Dejte červenou klasickým krbům, BeF Home nabízí jedinečné modely
Dejte červenou klasickým krbům, BeF Home nabízí jedinečné modely


Stále více lidí touží po vlastním krbu, který spojuje estetiku s praktickou stránkou. S originálními krbovými vložkami tak přichází nové jedinečné možnosti realizací krbových vložek. 

Z důvodu velkého zájmu o designové návrhy ze strany spotřebitelů rozvíjí nyní společnost spolupráci s předními architektonickými a designerskými studii.

Krby zútulní každý prostor a dodávají interiéru nenahraditelnou atmosféru pohody a tepla domova. Vytápění dřevem je v dnešní době velkým trendem a navíc je ekologické a ekonomické.  Firma BeF Home vyvinula proto originální krbové vložky, které na trhu nemají konkurenci. V současnosti zahrnuje sortiment firmy přes 100 originálních rozměrů krbů a kamen. Díky tomu není těžké uspokojit požadavky i těch nejnáročnější zákazníků.

Krbové vložky s obráceným rohovým prosklením

Tyto krby řady BeF Flat L jsou díky své konstrukci velice ojedinělými kusy. Jedná se o rohové teplovzdušné krbové vložky s rohem jinak, než jste zvyklí.  Vysoká účinnost topeniště přispívá k dokonalému spalování paliva a navíc dnes velice žádaný nízký výkon topidla umožňuje použití těchto krbových vložek i v nízkoenergetických domech. Popusťte uzdu své fantazie a dodejte Vašemu interiéru naprosto ojedinělý vzhled. Tyto velice exklusivní krbové vložky vznikly na popud požadavků dnešní postmoderní doby. V nabídce naleznete variantu s otevíráním dvířek do strany vybavenou kličkou obšitou kůží, díky které už nemusíte používat rukavici při přikládání. Pro náročnější zákazníky je v nabídce i luxusnější varianta s výsuvnými dvířky nahoru.  Precizní zpracování ovládání přívodu vzduchu Vás překvapí svou plynulou a přesnou regulací. Na externí přívod vzduchu je možné připojit i elektronickou regulaci hoření a tím prodloužit procesy mezi přikládáním.

Pro snazší práci při navrhování interiérů s krbovou vložkou BeF, má společnost na webových stránkách volně ke stažení modely krbových vložek ve formátech  Sketchup, WRL nebo technickou dokumentaci s rozměry a výkony. V technické podpoře je vám vždy k dispozici proškolený helpdesk.

Potřebujete poradit s výběrem vhodné krbové vložky? Neváhejte se na nás obrátit!

BeF Home, s.r.o.
www.befhome.cz
tel.: +420 516 428 240
Zdroj: BeF Home, s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 28.02.17 16:30
Návštěvnost: 1119 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.