Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     
Architekt v praxi 2017 : mjölk

V rámci přednáškového cyklu 'Architekt v praxi' určeného pro studenty 2. ročníku MSP se ve středu 6. prosince 2017 v 17:00 hodin uskuteční v místnosti A211 na Fakultě architektury Vysokého učení technického v Brně, Poříčí 5 přednáška Jana Macha, Jana Vondráka a Lukáše Holuba z libereckého ateliéru mjölk architekti.

Jan Mach (*1981 Mělník) jako vášnivý cestovatel navštívil mimo jiné Aljašku, Gruzii, Arménii, Indii, Írán a Keňu. Během studií započal intenzivní spolupráci s prof. Martinem Rajnišem, u něhož diplomoval. Po ukončení studia na FUA TUL v roce 2008 spoluzaložil vlastní ateliér.

Jan Vondrák (*1981 Příbram) během svého studia na TU Liberec prošel několika českými kancelářemi, pracoval jako architekt pro Českou televizi a stihl se podívat na Havajské ostrovy, západní i východní pobřeží Spojených Států a Aljašku. Po ukončení studia na FUA TUL v roce 2008 spoluzaložil vlastní ateliér.

Lukáš Holub
(*1977 Humpolec) absolvoval Fakultu umění a architektury, Technická univerzity v Liberci. Po ukončení studia v roce 2008 začal pracovat v ateliéru mjölk.

mjölk architekti (*2008 Liberec) sedm dní po ukončení studia na liberecké Fakultě umění a architektury jsme založili nad česko-švédským slovníkem architektonické studio Mjölk architekti. Po několika letech se z bláznivého klukovského snu stala uznávaná architektonická kancelář. Naši architekturu nejlépe charakterizuje severská koncepční jednoduchost, materiálová pravdivost a mladická rozvernost. Spolupracujeme nejen se soukromými investory, ale i s městy a obcemi. Zajímáme se o to, co se děje kolem nás. Organizujeme filmový festival Kino Liberec a sérii běžeckých závodů Divočina. Široké portfolio projektů doplňujeme učením na liberecké Fakultě architektury a účastí na českých i zahraničních workshopech a přednáškách.

Více informací >
Zdroj: FA VUT, Brno
Vložil: Tisková zpráva, 06.12.17 07:00
Návštěvnost: 406 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Související architekti
Související ateliéry
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.