Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
Nové vedení Chebu chce zlevnit rekonstrukci stadionu Lokomotiva

Cheb - Nové vedení Chebu chce výrazně snížit náklady na rekonstrukci areálu TJ Lokomotiva. Dokončí už rozdělanou etapu, v níž vzniká nové hřiště s umělou trávou, ale pro další etapy chce najít levnější řešení, řekl ČTK starosta Chebu Antonín Jalovec (VPM-ALTERNATIVA).

"Původní studie z roku 2014 byla velmi velkorysá a rozdělila celou rekonstrukci do několika etap. Původním záměrem byla i výstavba nové tribuny, rekonstrukce kuželny včetně rozšíření počtu drah, byla tam i rekonstrukce haly včetně rozšíření gastroprovozu, byla tam i rekonstrukce objektu Na Hraběcím. Takže celková částka se blížila 250 milionům korun," uvedl Jalovec.

V současné době na stadionu dodavatelská firma dělá nové hřiště s umělou trávou za 27,1 milionu korun. Podle Jalovce by ale například potřebné šatny pro sportovce mohly provizorně vzniknout jen úpravou ubytovny Na Hraběcím a teprve v budoucnu by mohla být přistavena hala s novými šatnami.

Podle Jalovce bývalé vedení poskytovalo zastupitelům nedostatečné informace a slibovalo dotace, které nakonec město nezískalo. I proto by se celý projekt měl přepracovat podle skutečných potřeb sportovců a zároveň možností města.
Autor: ČTK, 19.05.17 14:45
Návštěvnost: 988 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.