Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
Cenu rektora ČVUT obdrží v kategorii výzkumný projekt poprvé výzkum urbanismu a architektury - ANASTOMOSIS doc. Petra Hájka

Ceny rektora ČVUT za vynikající výsledky ve výzkumu jsou udělovány každoročně, a to jak v oblasti základního nebo aplikovaného výzkumu, tak i v oblasti vývoje s následným transferem do praxe. Ceny jsou udělovány ve čtyřech kategoriích a třech stupních. Poprvé byl v této kategorii oceněn výzkum v oblasti urbanismu a architektury.

V kategorii "Cena rektora za aplikaci výsledků výzkumné práce v praxi" získal cenu III. stupně doc. Petr Hájek za výzkumný projekt v oblasti urbanismu a architektury "ANASTOMOSIS".

Široká veřejnost se s projektem nazvaným "ANASTOMOSIS-propojené město" mohla seznámit na souborné výstavě v Centru současného umění DOX začátkem letošního roku. Na 65 návrzích zde byla představena nová metoda plánování rozvoje města založená na originálním propojování jeho částí. Výstavu shlédlo za dva měsíce přes 10 000 návštěvníků. V únoru příštího roku bude k tomuto tématu vydána publikace se stejnojmenným názvem, kde budou výsledky výzkumu a jeho metoda uceleně představeny.
Cena bude předána 27. 11. 2012 v Betlémské kapli na pražském Starém Městě

více informací o projektu anastomosis: www.anastomosis.cz
Autor: Tisková zpráva, 26.11.12 18:40
Návštěvnost: 5064 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Související architekti
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.