Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
Stonepanel, kámen s nádechem exkluzivity
Stonepanel, kámen s nádechem exkluzivity

Stonepanel Taco Negro, černá břidlice
Přírodní kámen Stonepanel má díky svým přirozeným vlastnostem své výjimečné místo v exteriérovém a interiérovém využití. Může být základním charakteristickým rysem celé stavby (např. kompletní fasáda) nebo ji může v určitých exteriérových a interiérových detailech jen dotvářet a podtrhovat. 
Kámen je zároveň nejstarším a nejušlechtilejším stavebním materiálem, využívaným již tisíce let před námi. Má nenahraditelné technické vlast- nosti, je to materiál s 
   • dlouhou životností
   • podtrhuje originalitu každého kamenného prvku
   • vysokou odolností vůči vnějším vlivům
   • minimální tepelnou roztaživostí

Obklady z přírodního kamene se díky svému vzhledu a vlastnostem hodí na jakékoliv místo a své použití mají jak v interiéru (koupelny, kuchyně, obývací pokoje, ložnice, haly, chodby, předsíně, kanceláře), tak v exteriéru (fasády, sokly domů, ploty).
Přírodní kámen je elegantní volbou, která nabízí snadnou kombinaci s ostatními materiály. Je to nadčasový materiál, který nevychází z módy a vždy si zachová svoji originalitu a výjimečnost.

Stonepanel Laja Negra, břidlice

Základní výrobky, které vznikají zpracováním přírodního kamene jsou obklady a dlažby různých rozměrů a provedení. A právě tady se setkáváme s často kladeným dotazem z řad odborné i široké  veřejnosti, týkající se váhy přírodního kamene, možné varianty instalací, zatíženosti na m² a možnosti  instalace na zateplovací systém. Pro tuto danou oblast doporučujeme následující typy přírodního obkladu Stonepanel:
  1. Stonepanel (vhodný pro interiér i exteriér) instalace vysoce flexibilním lepidlem
  2. Stonepanel Sky - vhodný pro interiér, exteriér, instalace nad výšku 2 metry a instalace na zateplovací systém. Tento výrobek má svůj vlastní systém pro ukotvení, proto je vhodná instalace lepením a následně kotvením.
  3. Přírodní dlažba a obklad Cupamat (řezaný kámen vhodný na obklady, dlažby, fasády atd.)
Stonepanel Taco Negro

Instalace lepením a kotvením
Nejvíce dotazovaný je systém Stonepanel SKY, který je jedinečný a to hlavně díky vlastnímu systému pro ukotvení:

Stonepanel SKY

Model Stonepanel® Sky prošel těmi nepřísnějšími testy a jakostními kontrolami, aby byla zaručena instalace a správná funkčnost ve výšce a zároveň zabezpečena váha kamene, která se pohybuje od 75 do 80 kg/m².
Stonepanel® Sky je možné instalovat na všechny povrchy, které umožňují použití vrutů, nebo vrutů s hmoždinkou. Na některé nosné povrchy, např. beton, cihla atd. je nezbytné použít umělohmotné hmoždinky s vrutem, u ostatních materiálů, např. dřevo, je možné připevnit  Stonepanel® Sky  přímo.

Kotvící prvek Stonepanel SKY

Fasádní systém z přírodního kamene se realizuje dle specifických přání zákazníka.
V zásadě je instalace Stonepanel a Stonepanel Sky velmi jednoduchá a velikou výhodou je m.j. také minimální odpad materiálu. Důležitým prvkem v dotvoření jednotlivých detailů projektu jsou také specielní rohové díly a to  ve dvou rozměrech, z důvodu střídání dlouhých a krátkých rohových dílů.

Ukázka střídání rohových dílů

Firma CUPAMAT, se věnuje obchodu s přírodním kamenem pro stavebnictví již od svého prvopočátku. V České a Slovenské republice zastupuje tohoto světového dodavatele přírodního kamene divize STONEPANEL, CUPAMAT ČR. Za významné  expoziční centrum si společnost zvolila brněnskou centrálu, sídlící v areálu CTZone Brno, která vystavuje v  expozičních prostorách firmy stěžejní produkty dodavatele, v nejširší škále  je tady k vidění řada přírodní břidlice, dále  pískovce, vápence, křemence a jiné. Sortiment zosobňuje široký význam firemního sloganu „PŘÍRODNÍ ESTETIKA“.
Společnost se již třetím rokem účastní mezinárodního stavebního veletrhu IBF 2011, kde bude vystavovat jednotlivé produktové řady a novinky pro letošní rok. Expozice bude umístěna v pavilonu P, stánek č. 30.

Stonepanel Orient Oro, křemenec

Fasáda z přírodní řezané břidlice NAVY, Cupamat
Kontakt:

STONEPANEL, CUPAMAT
Vzorkovna Brno: CTZone, Škrobárenská č.4, 617 00 Brno
info@cupamat.cz 
tel./fax:+420 545 217 037
Motec spol.s r.o. výhradní zastoupení značek Cupamat, Stonepanel pro ČR a SR
www.cupamat.cz
www.stonepanel.cz
Zdroj: STONEPANEL, CUPAMAT
Vložil: Tisková zpráva, 30.03.11 11:30
Návštěvnost: 15730 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.