Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Nová rustikální kolekce Kährs Da Capo – dřevěné podlahy, které stárnou s noblesou
Nová rustikální kolekce Kährs Da Capo – dřevěné podlahy, které stárnou s noblesou
KPP představuje první letošní novinku v sortimentu dřevěných vícevrstvých podlah Kährs - dekory s neobvyklou kresbou, umocněnou dřevěnými kolíky zapracovanými do struktury povrchu.
První měsíce roku jsou výzvou pro všechny výrobce z různých průmyslových sfér k představení svých nových produktů na veletrzích mezinárodního významu. V sou- vislosti s podlahovými krytinami zmiňme například veletrh BAU v Mnichově nebo hannoverský Domotex. Na obou zmíněných veletrzích prezentoval své novinky také švédský výrobce dřevěných vícevrstvých parket Kährs, jehož výhradním dovozcem pro český trh je společnost Kratochvíl parket profi - ta krytiny dále distribuuje svým obchodním partnerům i do speciali- zovaných prodejen 1 FLOOR.

Novinka v sortimentu Kährs, kterou KPP představuje jako první, nese název Da Capo a nadchne svým rustikálním vzhle- dem, podtrhujícím přirozenou krásu hrubě opracovaného dřeva. Všech devět dubo- vých dekorů se vyznačuje vykreslením dřeva ve své nejpřirozenější kráse, charakteristické jsou velké suky a praskliny i speciální dřevěné kolíky zapracované do struktury povrchu, chráněného vrstvou přírodního oleje. Hledáte-li novou krásnou podlahu, která však působí starobylým až venkovským dojmem, pak se určitě za- měřte na exkluzivní kolekci Kährs Da Capo. 

Nové krásné a kvalitní dřevěné podlahy, které vypadají, jako by se na nich již řadu let podepisoval čas, jsou snem mnoha milovníků přírodních materiálů. Materiálů, u nichž jsou zachovány a umocněny jejich přirozené vlastnosti a kvality. A přesně tyto rysy zdůraznili designéři Kährs při tvorbě kolekce Da Capo. Kolekce se vyznačuje naturální až syrovou krásou dřeva a podtrhuje hřejivý charakter tohoto materiálu. Stylový rustikální design dekorů dokazuje, že dřevo je jedním z mála materiálů, které dokážou stárnout s noblesou a elegancí a u kterých může být projev stáří ceněným benefitem.

U všech devíti 1lamelových dekorů dubové kolekce Da Capo se setkáte se starobylým vzhledem povrchu, velké suky, přiznané letokruhy, spáry i praskliny až rýhy jsou u těchto parket předností. Dřevina dub navíc již od své podstaty tyto prvky krásně podtrhuje, vždyť právě s dubem se ve starých roubenkách a venkovských staveních setkáme nejčastěji. Vybírat můžete z pěti dekorů s kartáčovaným povrchem, upravovaným speciálními technikami pro získání jedinečných přirozených odstínů. Další čtyři dekory se odlišují především svou neobvyklou kresbou, umocněnou dřevěnými kolíky zapracovanými do struktury povrchu. Dekory Sparuto a Patina zdobí kolíky ve tvaru čtverců, dekory Arcaico a Unico zase kolíky ve tvaru motýlů. Přesně takové byste našli v interiérech starých dřevěných roubenek.

Vícevrstvá konstrukce palubek s rozměry 1900x190x15 mm umožňuje pokládku jak plovoucím způsobem, krytina je z výroby vybavena zámkovým spojem Woodloc®, tak samozřejmě celoplošným lepením. Výjimečnou povrchovou úpravu lamel této moderní kolekce nese vrchní 3,6 mm silná nášlapná vrstva z dubu. Neustále se zdokonalující výrobní technologie Kährs umožňují konstruovat palubky tak, aby byly stabilní, těsné a co nejvíce odolné vůči poškození. Krytinu chrání vrstva přírodního oleje a lze ji umístit i na podlahové vytápění.

Jednotlivé dekory Kährs z kolekce Da Capo pořídíte u obchodních partnerů KPP anebo v prodejnách specializované maloobchodní sítě 1 FLOOR. Přehled prodejců včetně dalších informací o podlahových krytinách naleznete na www.kpp.cz a www.1floor.eu.
Zdroj: Kratochvíl parket profi, s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 14.03.11 01:00
Návštěvnost: 9607 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.