Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Moderní výrobní závod CANABEST- zde se vyrábí Vaše izolace
Moderní výrobní závod CANABEST- zde se vyrábí Vaše izolace

Výstavba výrobního závodu v Břeclavi-Poštorné byla součástí strategického plánu realizovat výrobu konopné izolace v České republice. Výrobní závod byl otevřen na počátku roku 2009. Od svého otevření si vybudoval významné postavení významného hráče v rámci výrobců přírodních izolací na středoevropském trhu.

Náš výrobní závod je vybaven nejmodernějším výrobním a technologickým zařízením. Je příkladem technologie, která minimálně zatěžuje životní prostředí. Základní surovinou je pouze přírodní produkt – konopné pazdeří. Kvalita je pro nás prvořadým atributem každého výrobku. Veškeré používané materiály splňují přísné evropské normy kvality a nezávadnosti. Za neobyčejný standard kvality vděčíme i enormnímu inovačnímu potenciálu a ochotě vysoce kvalifikovaných a angažovaných zaměstnanců.

Výroba probíhá ve shodě se všemi legislativními požadavky, které jsou kladeny na jednotlivé procesy výroby. Distribuované výrobky jsou certifikovány společností CSI. V posledních letech byly provedeny velké investice do výroby. Tyto investice byly zaměřeny na další optimalizaci výrobního procesu - zvýšená výkonnost, zlepšená kvalita a větší flexibilita. Stejně tak , jako pokračující zdokonalení pracovních podmínek a plány na minimalizaci ekologických dopadů.

Jedním z významných kroků výrobního a logistického zázemí naší společnosti bylo souběžné zahájení činnosti distribučního centra, které je situováno areálu výrobního závodu. Jsme schopni zavážet všem našim zákazníkům, a to jak tuzemským, tak i zahraničním, z jednoho místa, kde se systém skladování a distribuce řídí přísnými pravidly.

Nabízíme nejen dodávky izolací, ale i kompletní poradenský servis. Máme stálé a spokojené zákazníky po celém Česku, ale vyvážíme i na Slovensko, do Rakouska, Německa  a dalších zemí EU.
Autor: Tisková zpráva, 10.03.11 14:00
Návštěvnost: 7493 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Katalog
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.