Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Projekt „rostoucích domů“ BydleniDnes byl k vidění na veletrhu Dřevostavby 2011
Projekt „rostoucích domů“ BydleniDnes byl k vidění na veletrhu Dřevostavby 2011

Společnost VESPER FRAMES z Rýmařova představila na veletrhu Dřevostavby (24. – 27.2.2011) v Praze na expozici 4C14 svůj projekt BydleniDnes, který nabízí investorům tzv. „rostoucí domy“, tedy možnost bydlet v souladu s nejaktuálnějšími požadavky na moderní bydlení (nadčasové, zdravé a energeticky úsporné) a současně vždy volit takové bydlení, které odpovídá aktuálním potřebám a možnostem jednotlivce či rodiny. Projekt nabízí tři vzájemně kompatibilní moduly – 1+kk, 2+kk a 3+kk, přičemž dům může růst nebo se naopak zmenšovat podle potřeb investora. Na podlahách, stropech a volitelně i na obvodových či interiérových stěnách modulů jsou použity sádrovláknité desky FERMACELL.

Základem konstrukčního systému obvodových stěn je masivní dřevěná stěna s dřevovláknitou izolací, difúzně otevřenou hydroizolační vrstvou a kontaktním difúzně otevřeným kontaktním fasádním systémem, vnější povrch fasády je variabilní a mohou jej tvořit dřevěný obklad (vertikální nebo horizontální), stěrková omítka na systémové desce nebo eternitové fasádní desky.

Projekt je výsledkem týmové spolupráce atelieru LABOR13 s.r.o. z Prahy, inženýrské projektové kanceláře B2K design s.r.o Praha a společnosti VESPER FRAMES, specialisty na projekci, přípravu, výrobu komponent a realizaci dřevostaveb. Podle ing. Michala Šopíka, majitele společnosti VESPER FRAMES, nabízí projekt BydleniDnes zamyšlení nad volbou mezi tím, jak bychom rádi bydleli, tj. na jedné straně naším přáním, a na druhé straně nad zvážením, co si opravdu můžeme dovolit – tedy naší skutečnou potřebou. „Luxus, nebo střídmost? Nadměrnost, nebo účelnost? Neuvážené rozhodnutí, nebo jasná investice? Náš projekt je skutečným řešením žhavé otázky kvalitního a účelného bydlení - bydlení v konturách moderního stylu architektury s důrazem na kvalitu a komfort vnitřního prostředí, energetickou šetrnost, minimalizaci provozních nákladů a vložených investic.“, uvedl Michal Šopík.

Jste „single“ a vaše investice jsou omezené? Investujte rozumně, střídmě a to rovnou do vaší nemovitosti - modul 1+kk je dostupný již od 375.000 Kč. Čekáte rodinu a potřebujete rychle rozšířit vaše zázemí? Není nic jednoduššího než si objednat dětský pokoj či pracovnu nebo rozšířit koupelnu- modul 2+kk se dá pořídit od 820.000 Kč. Jste aktivní senior a váš velký dům je již nad vaši trpělivost? Sestavte si svůj vlastní nový dům 3+KK (pro případ, že k Vám přijedou vnoučata na víkend) a zbylé finance zhodnoťte jiným způsobem. Největší modul projektu BydleniDnes koupíte již od 980.000 Kč!
Zdroj: Fermacell
Vložil: Tisková zpráva, 07.03.11 19:00
Návštěvnost: 10277 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.