Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Nejvýznamnější novinky Zumtobel pro rok 2010 - 2. část
Nejvýznamnější novinky Zumtobel pro rok 2010 - 2. část

Rekreace a wellness

LQ Chandeler

LED závěsné svítidlo

Lustr LQ navrhl  Hani Rashid a představuje vtipnou vzpomínku architektů z New Yorku na „krále slunce“, Ludvíka XIV. Poutavé optické efekty s celkovým pocitem vztahů tvaru a světla vznikají využitím geometrických principů, sdružováním drobných ploch v reflektoru s  množstvím faset a přesným uspořádáním inovativních LED světelných zdrojů. Základní jednotku tvoří čtyři LED osvětlovací moduly, obsahující vždy tři 1,2 W LED zdroje. Specifickým rysem designu je dolů otevřený tulipánovitý tvar chromovaných prvků podtrhujících avantgardní vzhled.

Design: Hani Rashid

www.zumtobel.com/lq


ALVA

Stolní svítidlo

ALVA svým designem a funkcí prosazuje nové akcenty. Toto svítidlo navržené profesorem Andreasem Ostwaldem slučuje vysoké nároky kladené na výrobek s inovativní osvětlovací technikou. Inteligentní funkce nočního osvětlení, energetická účinnost díky kreativnímu použití LED a nízká povrchová teplota činí ze svítidla ALVA ideální svítidlo i na noční stolek. Těleso svítidla je vyrobeno frézováním z vytlačovaného hliníkového profilu. Stínidlo slouží jako clona a současně představuje chladicí prvek pro LED zdroj. V nabídce je černě eloxovaný, stříbrně leštěný nebo bílý povrch.

Design: prof. Andreas Ostwald

www.zumtobel.com/alva


CARICA

Stojací lampa a stolní svítidlo

Řada svítidel CARICA přesvědčuje moderní koncepcí designu a funkce. Tyto stojací lampy spolu se stolními svítidly jsou vyrobeny z hliníku, všechny dílčí prvky jsou přitom zcela mobilní. Tím vznikají působivě lehké a plastické formy. Stolní lampy CARICA Table se dodávají ve dvou velikostech, volby provedení z chromovaného hliníku nebo alternativně v  matné černé s transparentním černým tělesem svítidla. Provedení Paralume jako stolní nebo stojací lampa s průsvitným, tkaninou kašírovaným stínidlem zajišťuje příjemné rozptýlení světla.

Design: Carlo Forcolini, Giancarlo Fassina

www.zumtobel.com/carica


MICROS D LED

LED stropní svítidlo

Nová svítidla MICROS LED s  příkonem 3,6 a 7,2 W nahrazují konvenční stropní svítidla s 20 W, příp. 35 W halogenovými nízkonapěťovými lampami. Provozní zařízení s možností zapínání a tlumení se snadno vzájemně propojují konektory. MICROS LED se dodávají s teplým bílým (3000 K) a neutrálním bílým (4000 K) světlem s úhly rozptylu 15° a 35°.

www.zumtobel.com/micros


PASO II

Vestavné  podlahové svítidlo

Výrobková řada Paso II byla zcela přepracována a rozšířena o výkonná LED svítidla všech konstrukčních rozměrů. Optimalizovaná volba barev světla a barevných teplot umožňuje vynikající orientační a zdůrazňující osvětlení vnitřních i venkovních prostor. Všechna vestavěná podlahová svítidla PASO II splňují platnou normu EN 605598-2-13.

www.zumtobel.com/paso2


Průmysl a výroba

TUBILUX LED

Trubkové svítidlo

Svítidlo TUBILUX v novém provedení s LED zdroji dodává i za teplot do -25°C velmi konstantní světelný tok. Účinný  tepelný režim, nízké náklady na údržbu a krytí IP 68 nabízejí řadu výhod v nepříznivých chladných podmínkách venkovního prostředí. TUBILUX LED se dodává s neutrálně bílou barvou světla (4000 K) a odpovídá požadavkům mezinárodních potravinářských standardů .

www.zumtobel.com/tubilux


VALUEA

Halové reflektorové svítidlo

Nové halové reflektorové svítidlo VALUEA pracuje s výkonným reflektorem optimalizovaným pro zářivky. Výsledkem je velmi kvalitní osvětlení, které se vyznačuje velmi dobrým indexem reprodukce barev a výkonnou optikou. VALUEA tak ve srovnání s tradičními osvětlovacími zařízeními  nabízí mimořádné, až 70 % úspory v průmyslových a výstavních halách, ale i ve sportovních a víceúčelových prostorech.

www.zumtobel.com/valuea


Nemocnice

VE-F

Jednotka pro zdravotnictví

Zdrojová jednotka pro zdravotnictví VE-F kombinuje  vysokou funkčnost a náročný design. VE-F se vyznačuje zejména možností instalace elektrických komponent na stejné místo zásobovací jednotky zdola i  zepředu. Dobrý poměr ceny a výkonu činí z této jednotky jednu z nejzajímavějších alternativ i z ekonomického hlediska.

www.zumtobel.com/elgaduct


CONBOARD NP

Jednotka pro zdravotnictví

Zdrojová jednotka pro zdravotnictví CONBOARD byla integrována do velmi kvalitního systému skříňky. Vhodně začleněná posuvná dvířka CONBOARD NP vkusně zakrývají připojení silnoproudu, přívod plynu a komunikační techniku.

Design: Nickl & Partner

www.zumtobel.com/elgaduct


Fasády

HILIO 

Světelná LED linie

LED světelná linie má své místo v nabídce jako vynikající možnost pro vytváření zvýrazněných, působivých kontur budov a místností. Díky estetické štíhlé formě a třem variabilním optikám lze tyto LED světelné linie instalovat bez obtíží v každém rohu. Díky vtipnému radiálnímu vedení kabelů zůstává pixelový rozsah vždy stejný, takže vznikají nepřerušené světelné linie. DMX řízení probíhá buď na základě celých svítidel nebo po segmentech.

www.zumtobel.com/hilio


HEDERA

Lineární LED světelný modul

LED svítidlo HEDERA produkuje svými výkonnými LED zdroji velmi kvalitní osvětlení vnitřních i venkovních ploch. HEDERA se skládá z kompaktního a odolného hliníkového rámu se skleněným krytem o síle 4 mm. Nabídka různých délek a barev činí toto LED svítidlo zajímavým pro množství aplikací s dynamickými jedno- i vícebarevnými světelnými efekty.

www.zumtobel.com/hedera


CAPIX

LED řetěz

Pomocí LED řetězce CAPIX je možno opatřit fasády působivými mediálními efekty. Díky flexibilním pixelovým rozsahům a délkám řetězů je CAPIX vhodný pro jakoukoliv konstrukci budovy. Jeden pixel disponuje vždy třemi RGB LED zdroji, takže CAPIX automaticky zajišťuje vynikající jas na velkou vzdálenost. V kombinaci s inteligentním video ovládáním může být LED řetěz vybaven nejen barvami, nýbrž může přehrávat i  kompletní obrazové sekvence. 

www.zumtobel.com/capix


Kvalita

eco+

Uživatelsky orientovaná pečeť výrobku

To co je mimořádné na kriteriu  eco+ je komplexní výpočet, zahrnující  hodnocení všech částí systému stejně jako i kvalitu světla jednotlivých svítidel. eco+ přitom klade vyšší nároky než již existující národní energetické směrnice. Díky tomu svítidla s označením eco+ dosahují o 20 %  lepší hodnoty účinnosti, než jsou hodnoty předepsané stávajícími směrnicemi. Architekti, projektanti a elektromontážní společnosti nyní na první pohled poznají produkty, které obzvláště šetří zdroje, a to i v rámci jedné výrobkové řady, protože eco+ se uděluje na úrovni produktu.

www.zumtobel.com/eco


ecoCALC

Výpočetní program

Pomocí nového výpočetního programu ecoCALC lze nyní zjistit vzniklé náklady řešení osvětlení za celou dobu provozu. Při tom se nevypočítají pouze investiční náklady. ecoCALC přihlíží i k finančním aspektům osvětlení šetřícího zdroje. Patří k nim mimo jiné: emise CO2, spotřeba energie, náklady na údržbu nebo likvidaci.

www.zumtobel.com/ecocalc


dim2save

Přínos pro všechny

Spolu s touto iniciativou firmy Zumtobel pro úspory energie získají všichni - životní prostředí i uživatel. Nová svítidla dim2save nabízejí příznivý krok do světa aktivního systému řízení světla. Svítidla obsahující dim2save komponenty se instalují jednoduše a se standardními tlačítky nebo systémem světelné regulace DIMLITE představují skutečnou špičku v oblasti úspory spotřeby energie. K dispozici je více než 900 svítidel dim2save s cílem rozšířit řešení osvětlení s možností tlumení a tím s energetickými úsporami do všech oblastí.

 www.zumtobel.com/dim2save


ZUMTOBEL SÁZÍ NA KVALITU

Kvalitní svítidla a prodloužená záruka 5 let

Od 1. dubna 2010 nabízí Zumtobel mezi prvními výrobci svítidel pětiletou záruku na kompletní paletu svých výrobků. Tímto krokem zvýrazňuje Zumtobel vedoucí postavení v oblasti inovace, designu a kvality. Jednostranné prodloužení záruky na 5 let se vztahuje na kompletní osvětlovací systém od společnosti Zumtobel, včetně předřadných nebo provozních komponent. Výjimku tvoří pouze opotřebitelné díly jako konvenční zdroje nebo baterie nouzových svítidel. U svítidel s LED zdroji jsou součástí záruky také tyto LED diody.

www.zumtobel.com/garantie

Zdroj: Zumtobel
Vložil: Tisková zpráva, 31.05.10 00:05
Návštěvnost: 8358 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.