Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     
TOP-OFFICE: nákup kancelářského nábytku na internetu
TOP-OFFICE: nákup kancelářského nábytku na internetu

Dodavatel kancelářského a sedacího nábytku, společnost TOP-OFFICE, spustil nový e-shop s vybavením pro kanceláře, konferenční místnosti a veřejné prostory. Připojil se tak ke vzrůstajícímu počtu obchodníků, kteří prodej na kamenných prodejných doplňují prodejem na internetu. Jak vlastně internetový obchod www.eshop.top-office.cz funguje?

Propojení internetu a kamenných prodejen

E-shop je silně provázán s kamennými prodejnami TOP-OFFICE v Praze, Brně a Ostravě. Více než 90 % zboží, které zákazníci v internetovém katalogu najdou, si mohou v moderních showroomech nejen prohlédnout na vlastní oči, ale také vyzkoušet.

Z tohoto důvodu si mohou zákazníci prostřednictvím e-shopu snadno vytvořit a vytisknou produktový list. Jde o seznam výrobků, o které má zákazník zájem, včetně jejich specifického výrobního kódu. S produktovým listem stačí přijít na prodejnu a předat ho obsluze, která podle kódů výrobky rychle vyhledá. Poté klientovi vybraný sedací nábytek ukáže a poradí mu s výběrem potahu i nezbytných doplňků.

Hledáte sedací nábytek nebo doplňky?

Nabízené výrobky jsou v internetovém obchodě přehledně uspořádány do tří základních kategorií. Zákazníci mohou vybírat z kategorie sedacího nábytku, doplňků a kategorie „výprodej“, ve které najdou kancelářské židle a křesla za sníženou cenu.

Detaily jednotlivých produktů jsou v e-shopu TOP OFFICE zpracovány velmi podrobně. Například u kancelářské židle Sidiz T51 najdete nejen základní popis, ale fotogalerii, vzorník potahů nebo seznam doplňků včetně pojízdných koleček nebo pístu židle. Dozvíte se také, zda je vybraná židle na skladě a jakou má záruku. Ikonky navíc signalizují dodání židle T51 do 5 pracovních dnů a dopravu zdarma.

Pro koncové zákazníky i architekty

Ptáte se, pro koho je internetový obchod určen? O kategorii „výprodej“ mají zájem především koncoví zákazníci, kteří hledají vhodnou židli pro svojí soukromou pracovnu nebo nové křeslo do kanceláře. Ostatní kategorie mohou zaujmout i architekty a designéry, kteří hledají vhodný sedací nábytek a doplňky do interiéru, který navrhují pro své klienty.

Více informací o novém, internetovém obchodu s kancelářským vybavením najdete na adrese www.eshop.top-office.cz.
Zdroj: TOP OFFICE
Vložil: Tisková zpráva, 14.09.09 11:00
Návštěvnost: 5639 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.