Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     
Japonské inspirace v interiérech

Nejen v obytných interiérech dnes úspěšní architekti používají pestrobarevné látky, tapety a dekory. Představujeme nejnovější trendy inspirováné Japonskem a Orientem.

Britskou designérku Triciu Guild při navrhovnání nové jarní kolekce tapet, látek a dekorů inspirovaly japonské městské části nazývané hanamachi se svou typickou atmosférou, čajovnami a gejšami. Při zařizování moderních interiérů Tricia Guild využívá inspiračních zdrojů z celého světa, loňská podzimní kolekce byla ve znamení petrohradských paláců, ruské buržovazie 19. století a nastupující secese, letošní jaro se nese v duchu Japonska, jeho tradičních umění, práce s textem a vzorem.

V nové kolekci, která se nyní začala prodávat i v Praze, najdeme dekory bambusu, japonských sakur, typické orientální ornamenty ale i doslova kaligrafickou práci s tvary. Aktuální jarní kolekce se hodí k interiérovému designu nejen rezidenčních projektů, ale i kaváren, restaurací i kancelářských prostor. Obsahuje jak decentní barevné kombinace, tlumené a pastelové barvy, tak opravdu nepřehlédnutelné až extravagantní vzory. V zahraničí velmi vyhledávaná značka architektům umožňuje díky nepřebernému množství barevných kombinací a vzorů doslova tvarovat interiér, dát mu atmosféru a originální pocit, který nakonec vždy rozhoduje.

Prohlédněte si novinky z "japonské" kolekce Designers Guild / Spring 2007 v online katalogu designu myCode.cz. Architekti, interiéroví designéři, ale i koncoví klienti zde mohou využít funkce "Žádost o katalog" nebo "Dotaz na cenu", stáhnout si můžete celkovou Designers Guild Spring 2007 Accessories Brochure nebo Designers Guild Spring 2007 Fabric & Wallpaper Brochure
Navštivte online katalog designu www.myCode.cz.
Přečtěte si také o podzimní kolekci Samarkand na Archiwebu
Zdroj: 3D H. Interiér / provozovatel katalogu MyCode
Vložil: Tisková zpráva, 28.02.07 10:20
Návštěvnost: 12007 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.