Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
Architekt v praxi 2017 : Ondřej Císler

V rámci přednáškového cyklu 'Architekt v praxi' určeného pro studenty 2. ročníku MSP se ve středu 15. listopadu 201717:00 hodin uskuteční v místnosti A211/212 na Fakultě architektury Vysokého učení technického v Brně, Poříčí 5 přednáška Onřeje Císlera, který je zakladatelem atelieru Aoc a vedoucím samostatného ateliéru na FA ČVUT.

MgA. Ondřej Císler, Ph.D. (*1972 Lusaka, Zambie) studoval na FA ČVUT u prof. Aleny Šrámkové a prof. Jana Bočana (1998-2004), absolvoval na Škole Architektury AVU u prof. Emila Přikryla (2000-04). Od 2011 vede samostatný atelier na FA ČVUT. V roce 2012 obhájil doktorát na téma Koncertní sály. Pracoval v atelierech Pavla Zveřiny a Vlada Miluniče. V letech 2005-09 byl partnerem atelieru hnilička – císler – architekti. Od roku 2010 vede samostanou architektonickou praxi Aoc. Je autorizovaným členem ČKA 03548.

Atelier Aoc má na svém kontě realizace v celkovém investičním objemu cca 140 mil. Kč a spolupráci na dalších realizacích v celkovém objemu přes 200 mil. Kč. Pracovali jsme na více než 50ti projektech různých velikostí a typologií. Poskytujeme komplexní architektonické a inženýrské služby na poli urbanismu i architektury, počínaje přípravou zakázky až po realizaci včetně architektonických studií, územně plánovacího a povolovacího řízení, prováděcích projektů, až po autorský dozor při realizaci a spolupráci během kolaudace staveb. Specializujeme se na luxusní rezidenční bydlení, projekty občanských, školských i kulturních staveb, veřejné prostory i interiéry. Naším oblíbeným tématem jsou mosty a lávky pro pěší. Jsme připraveni se zabývat jakýmkoliv typem staveb – náš přístup je vždy individuální, zahrnuje pečlivé studiem problematiky a úzkou spolupráci s klientem. Zásadním měřítkem je pro nás ideál “krásného stavění” bez ohledu na velikost a charakter investice. Stabilně spolupracujeme s širokým týmem osvědčených specialistů – inženýrů, ale i umělců a teoretiků architektury.

Více informací >
Zdroj: FA VUT, Brno
Vložil: Tisková zpráva, 15.11.17 07:10
Návštěvnost: 626 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Související architekti
Související ateliéry
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.