Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Kvůli silnému větru bude celý den uzavřen areál Pražského hradu

Praha - Kvůli silnému větru a pádům předmětů ze střech bude celý den uzavřen Pražský hrad. Na twitteru o tom informoval prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček. Nepřístupné jsou z bezpečnostních důvodů také Královská zahrada, Jižní zahrada a Jelení příkop.

"Na základě doporučení Hasičského záchranného sboru a vzhledem k pádům předmětů ze střech, které ohrožují zdraví a životy návštěvníků, byl uzavřen až do konce dnešního dne areál Pražského hradu," uvedl Ovčáček.

Z bezpečnostních důvodů zůstala uzavřena také pražská zoologická zahrada, kde vítr poškodil část seníku, ploty a některé vyhlídky. Kvůli uvolněné střeše byl evakuován i Průmyslový palác na Výstavišti, kde se koná přehlídka Designblok. Areál Výstaviště je do pondělí uzavřen.
Autor: ČTK, 29.10.17 13:10
Návštěvnost: 553 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.