Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Architekt v praxi 2017 : Michal Rosa

V rámci přednáškového cyklu 'Architekt v praxi' určeného pro studenty 2. ročníku MSP se ve čtvrtek 19. října 2017 v 17:00 hodin uskuteční v místnosti A118 na Fakultě architektury VUT v Brně, Poříčí 5 přednáška Michala Rosy, který je spoluzakladatelem trutnovského ateliéru Rosa-Architekt. Přednáška je volně přístupná široké vřejnosti.

Michal Rosa (*1975 Trutnov) po absolvování trutnovského gymnázia (1994) navštěvoval Fakultu architektury Vysokého učení technického v Brna, kde promoval v roce 2001. Následující čtyři roky sbíral zkušenosti v trutnovském ateliéru ATIP a od roku 2005 vede vlastní vlastní architektonickou praxi.

Rosa-Architekt se zaměřuje se na individuální rodinné domy, firma o nich tvrdí, že jsou krásné, funkční a technicky dokonalé. Navrhuje ale i veřejné a průmyslové stavby. Největší zakázkou firmy byla zdařilá rekonstrukce městského kina Jitřenka v Semilech. Je autorem rozhledny na Hnědém vrchu v Peci od Sněžkou. Zpracoval návrh na rekonstrukci trutnovského kina. Kromě manželů Rosových jsou součástí ateliéru ještě Petr Košťál, Milan Jansa a Vojtěch Novotný.

Více informací >
Zdroj: FA VUT
Vložil: Tisková zpráva, 18.10.17 07:55
Návštěvnost: 706 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Související architekti
Související ateliéry
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.