Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     
Praha nechá zpracovat projekt parkovacího domu na Dědině

Praha - Pražský magistrát nechá zpracovat projekt pro stavbu parkovacího domu na Dědině v Praze 6. Dnes o tom rozhodli radní. Dům pro zhruba 250 aut má kompenzovat úbytek parkovacích míst, který bude mít za následek plánovaná stavba nové tramvajové trati. Odhadovaná cena projekčních prací je 4,5 milionu korun.

Na podobu parkovacího domu vypsala Praha 6 ve spolupráci s magistrátem architektonickou soutěž, kterou porota vyhodnotila koncem letošního června. Vítězný návrh počítá s otevřenou fasádou objektu a parkovištěm na střeše domu. Magistrát musí doložit přípravu parkovacího domu před tím, než může dostat územní rozhodnutí pro stavbu tramvajové trati. To by chtěl stihnout ještě letos.

S ohledem na předchozí soutěž zpracuje pro magistrát projekt její vítěz, firma Ivan Kroupa architekti. Nepůjde o otevřený tendr, ale o takzvané jednací řízení bez uveřejnění, které umožňuje oslovit přímo předem vybraného uchazeče.

Prodloužení kolejí z Divoké Šárky na Dědinu má měřit 2,3 kilometru a má na ní být pět zastávek. Vyjít by mělo na na 893,2 milionu korun.
Autor: ČTK, 17.10.17 14:35
Návštěvnost: 657 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související ateliéry
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.