Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
LivingArt obrazy – spojení umění a zeleně
LivingArt obrazy – spojení umění a zeleněZelená architektura je absolutním trendem dnešní doby. Živé vertikální či kaskádové zahrady se díky svým mimořádným vlastnostem staly součástí mnoha residenčních i kancelářských projektů. Nejen, že jsou živé vertikální zahrady nádherným designovým kouskem, také velmi příznivě ovlivňují psychiku a náladu, snižují hladinu zvuku, zachycují velké množství polétavého prachu, v horkých dnech příjemně snižují teplotu vzduchu.


Společnost Němec s.r.o velmi těší obrovský zájem ze strany architektů i klientů. Pro firmu je to ohromná inspirace a síla, která ji posouvá dál, díky tomu pak vznikají další nové produkty a stávající technologie jsou přiváděny k dokonalosti.


Horkou novinkou, kterou bychom vám nyní rádi za společnost Němec představili, jsou živé, zelené obrazy - LivingArt, které představují nejnovější možnost přenesení přírody do Vašeho domova, tentokrát v minimalistické variantě obrazů. Zkrášlete si svůj domov pomocí na míru vyrobeného panelu s kaskádovou zahradou. LivingArt obrazy dodáváme komplexně včetně instalace, která je pro nás samozřejmostí. Součástí LivingArt obrazů je integrované LED světlo, vybrané rostliny a ruční zavlažovací systém, který je třeba doplňovat každé 3-4 týdny. Nabízíme širokou škálu rostlin a designových rámů, ze kterých si můžete vybrat. Systém LivingArt je dodáván s 3letou zárukou (s výjimkou rostlin).

Mít doma či v kanceláři svůj vlastní zelený designový kousek nebylo nikdy snadnější!

> www.nemec.eu
Zdroj: Němec s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 18.10.17 23:30
Návštěvnost: 1049 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Katalog
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.