Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Hager na návštěvě u architekta: Denisa Strmisková
Hager na návštěvě u architekta: Denisa StrmiskováNa čem právě pracujete?

V současné době připravuji studie pro dvě restaurace v Iráku: Španělský tapas bar a Asian fusion restauraci. Veřejný prostor, gastronomie a retail jsou pro mě oblasti, které mě nesmírně baví, zvláště pak tyto první kroky, kdy se vymýšlí celková koncepce, barevnost, materiály a dispoziční řešení. Mimo to ještě pracuji na rekonstrukci dvou soukromých bytů v Praze a Olomouci, domku v přírodě u Brna, malířského ateliéru v podhradí Pražského hradu a malého hudebního studia v Paříži.


Jakou roli podle vás hraje v interiéru vypínač?

Ve své práci ráda dávám pozornost detailům, které kombinuji s rozlehlejšími volnými plochami, a jedním z nejvýznamnějších je pro mě právě vypínač. Člověk si často neuvědomí, kolikrát denně vypínače používá, nebo jak hezký detail v podobě originálního vypínače může například hosta vaší kavárny příjemně překvapit.


Máte mezi domovními spínači nějakého favorita?
Osobně mám moc ráda Berker 1930, které jsem v provedení černého bakelitu použila v celém hostelu a kavárně Long Story Short nedávno otevřeného v centru Olomouce. Přestože je to design 1930 a vychází z estetiky funkcionalismu, jejich kulatý tvar je nadčasový, a skvěle funguje i v této historické budově. Současně je to i díky otočné kličce něco, čeho si každý návštěvník zaručeně všimne.
Denisa Strmisková

Ráda ve svých projektech pracuji s příběhovým a metaforickým přístupem. Vytvářím atmosféru prostoru, ve kterém hledám příběhy a vytvářím nové zážitky. Nepracuji jako klasický architekt - intuitivně pracuji s pocity a emocemi, skrze přátelskou komunikaci s klienty a konkrétními požadavky, které projekt potřebuje. Moje poslední projekty zahrnují veřejné prostory kaváren, hostelu, restaurací, recepčního lobby, výstavní expozice a výlohy, nebo rezidenční projekty.
http://denisastrmiskova.com/
Autor: Tisková zpráva, 17.10.17 10:30
Návštěvnost: 1484 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související architekti
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.