Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Kouzlo světla - pozvánka na 2. ročník festivalu v Lounech

Druhý ročník festivalu Kouzlo světla rozzáří v pátek 14. července noční Louny. Slavnostní zahájení proběhne na Mírovém náměstí ve 20:00 hodin.
Program druhého ročníku je opět zaměřený na umění pracující se světlem a architekturou. Světelné a zvukové instalace připraví Amar Mulabegović, Jan Šíma, Martin Pošta, Jan Hladil, Roman Dušek, František Pecháček, Pavel Mrkus, Jakub Nepraš, Rony Plesl, Gabriela Prochazka a František Bartoň.
Slavnostní atmosféru umocní stejně jako loni slavnostní nasvícení vitráží chrámu svatého Mikuláše. Před Vrchlického divadlo se rozzáří černobílá geometrická kompozice malíře Zdeňka Sýkory. Na dvorku Městské knihovny se budou promítat staré filmy dokumentující historii Loun. Největší novinkou letošního ročníku bude videomapping, speciálně připravený pro festival Kouzlo světla a město Louny.
Festival připravuje spolek Sýkora 2020 ve spolupráci s kulturními institucemi města Loun a za jeho finanční podpory.  
Loni na veřejných prostranstvích se pod taktovou čtyř českých osobností světelného umění a designu na několik hodin rozzářilo devět instalací. Festival přilákal dva tisíce návštěvníků, letošní ročník nabídne ještě lepší podívanou.  

Více informací >
Zdroj: Spolek Sýkora 2020
Vložil: Tisková zpráva, 05.07.17 17:45
Návštěvnost: 753 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.