Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Prostor v architektuře - pozvánka na letní workshop

Vážené kolegyně, vážení kolegové,
srdečně Vás zveme k účasti na letním workshopu Prostor v architektuře a Brněnská škola dějin umění pořádaný Seminářem dějin umění (FF MU v Brně) pod odbornou záštitou prof. PhDr. Jiřího Kroupy, CSc. Workshop věnovaný otázce architektonického prostoru bude probíhat v Brně ve dnech 24. – 26. srpna 2017 v přednáškové budově vily Stiassni a na půdě Semináře dějin umění. Cílem workshopu je navázat na výzkum tohoto fenoménu v Brněnské škole dějin umění, která v letošním roce oslaví devadesát let od svého založení a zároveň přiblížit současné badatelské přístupy k tomuto tématu.

Workshop je otevřen všem studentům dějin umění, architektury a příbuzných oborů, kteří se zabývají architekturou 20. století a funkcí prostoru. Samozřejmě rádi uvítáme i akademické a neakademické pracovníky.
Z důvodu omezené kapacity (20 účastníků) je nutné závazné přihlášení na celý třídenní program zasláním přihlášky do 25. 6. 2017 na emailovou adresu prostorvarchitekture@gmail.com.
V příloze Vám zasíláme přihlášku, plakát a anotaci workshopu, kde naleznete seznam přednášejících a brněnských památek, nad kterými bude vedena diskuze.
Děkujeme a těšíme se na Vaši účast

Se srdečným pozdravem
Mgr. Petra Lexová a Mgr. Lenka Vrlíková
Seminář dějin umění
FF MU Brno
Zdroj: Petra Lexová, Lenka Vrlíková
Vložil: Tisková zpráva, 19.06.17 18:45
Návštěvnost: 1687 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.