Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
offcity_architekti: Procesuální instalace

Srdečně Vás zveme na další z cyklu přednášek OFFCITY ARCHITEKTI. V tomto roce se věnujeme architektonickým intervencím, často dočasným instalacím, které kladou otázky a pokouší se reagovat na aktuální témata spjatá v veřejným prostorem.
 
ARTUR MAGROT, MARTIN CHLANDA, JAKUB RAJNOCH: PROCESUÁLNÍ INSTALACE
úterý 18. dubna 2017 od 19.00 v Divadle 29 / Sv. Anežky České 29, Pardubice

 
Na konci ledna tohoto roku vyrostl na pražském Malostranském náměstí ledový objekt, čtyři metry vysoký ledový sloup, který po dobu měsíce měnil svůj tvar, tál a vodou naplňoval nádrž pod sebou. Dne 21. února se zcela zbortil.
Autory instalace byli Artur Magrot, Martin Chlanda a Jakub Rajnoch. Nazvali ji Procesuální instalace a jejich snahou bylo přispět do současné diskuse o významu a pozici umění ve veřejném prostoru i o specifickém „klimatu“ Malostranského náměstí. Jak probíhala realizace objektu? S jakými reakcemi veřejnosti se setkala? Jak probíhala spolupráce s Galerií hl. města Prahy a Institutem plánování a rozvoje hl. města Prahy, institucemi, které realizaci objektu podpořily? Splnilo dílo cíl, který si autoři předsevzali? Přijďte se zapojit do diskuse!

 
Vstupné: 50 Kč
 
Pořádá Offcity z.s. ve spolupráci s Divadlem 29 v rámci projektu OFFCITY 2017. Tento projekt je realizován za podpory Ministerstva kultury ČR, statutárního města Pardubice a Nadace české architektury.
 
Více informací >
Zdroj: Šárka Zahálková, Offcity
Vložil: Tisková zpráva, 14.04.17 12:55
Návštěvnost: 677 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.