Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Pozvánka k diskuzi Olověný Dušan 2017+

Dovolujeme si Vás pozvat na Diskuzi, která navazuje na letošní 24. ročník soutěže studentů FA ČVUT Olověný Dušan. Diskuze proběhne na témata, která Olověný Dušan otevírá ohledně výuky architektury, ale i soutěže samotné.  Diskuze se koná v úterý 18. 4. 2017 v 18:00 hodin v kavárně Prostor budovy NTK, Technická 6, Praha 6. Diskutovat s námi budou za vedení školy děkan prof. Ing. arch. Ladislav Lábus, Hon. FAIA a proděkanka pro pedagogickou činnost prof. Ing. arch. Irena Šestáková, za výuku vedoucí ateliérů Ing. arch. Michal Kuzemenský a Ing. arch. Boris Redčenkov a za studentskou část člen akademického senátu Ondřej Lebeda a v loňském roce nominovaná na Olověného Dušana Bc. Alžběta Widholmová. Budeme moc rádi, pokud naše pozvání přijmete a zúčastníte se.

Více informací >
Zdroj: Spolek posluchačů architektury při FA ČVUT
Vložil: Tisková zpráva, 14.04.17 11:55
Návštěvnost: 1093 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.