Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Superstudio 2017 - čestné ocenění
Staňková, Sahatqija, Rynda
reCITÉ
Koncept návrhu vychází z tradičního městského útvaru - bloku ve spojení s věží, jelikož se nacházíme ve stověžaté Praze. Zároveň pracujeme se stávajícím BigBoardem a vytváříme tak harmonii mezi horizontální a vertikální hmotou. Jednoduchou kompozicí a pouze malými zásahy do konstrukce kontejneru chceme docílit mobilní a znovu použitelné formy.
Za pomoci tzv. trychtýře vybízíme lidi z ulice k návštěvě festivalu. Uspořádáním kontejnerů do bloku vytváříme centrální prostor areálu „tržnici“, kde dochází k největší sociální interakci mezi lidmi. Tato jednoduchá kompozice poskytuje, s minimálními zásahy, využívání vnitřního prostoru i v zimním období (jednoduché zastřešení).
Z prostoru vnitřního dvora se návštěvníkům otevírají další možnosti poznávání, jak pavilonu, tak celého areálu. V různých směrech se setkají s jinou náplní a zaměřením (zónování areálu).
Zdroj: Superstudio Contest
Vložil: Tisková zpráva, 18.03.17 11:35
Návštěvnost: 869 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.