Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Krnovská radnice hledá městského architekta

Krnov - Krnovská radnice bude mít městského architekta. Rozhodla o tom rada města. Externího spolupracovníka chce vedení radnice najít ve výběrovém řízení. Pro město by měl začít pracovat už v polovině letošního roku. ČTK to dnes řekla mluvčí města Dita Círová.

"Městský architekt se bude věnovat konzultační a poradenské činnosti v oblasti architektury, urbanismu, územního plánování, životního prostředí a památkové péče," řekl místostarosta Michal Brunclík. Očekává, že se zastupiteli a úředníky bude spolupracovat na urbanistickém a architektonickém rozvoji města, na tvorbě veřejného prostoru, na přípravě a vypisování architektonických a urbanistických soutěží. Vliv by měl mít i na tvorbu strategického plánu.

Architekt by měl vzejít z výběrového řízení. Smlouvu s ním město podepíše na dobu neurčitou. Během čtyř let by jeho služby město měly stát milion korun. Uchazeč by měl mít vzdělání i zkušenosti v oboru architektury, znát územní plánování a stavební zákon, podmínkou pro účast ve výběrovém řízení bude předložení ukázek jeho návrhů a úspěšných realizací. "Bude muset také předložit svou vizi urbanistického a architektonického rozvoje Krnova," uvedla radní Pavla Löwenthalová.

Krnov městského architekta dosud neměl. Při radě města však pracuje jedenáctičlenná komise pro architektonický a urbanistický rozvoj, v níž jsou čtyři architekti.

Autor: ČTK, 10.03.17 16:30
Návštěvnost: 1011 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.