Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Mozaika HISBALIT: vymyslete, zkombinujte… tvořte!
Mozaika HISBALIT: vymyslete, zkombinujte… tvořte!

V architektonické praxi je důležitá variabilita a možnost originálně kombinovat nejen barvy, ale i materiály. Představujeme kreativní řešení španělské značky HISBALIT, která patří ke světovým lídrům na trhu mozaiky.
 


Široká škála produktů a nekonečné možnosti barev, povrchů i čtyř základních formátů řadí tuto značku k oblíbeným řešením jak ve velkých projektech veřejných staveb, tak v soukromých interiérech. HISBALIT Unicolor nabízí pro váš projekt mozaiky v čistých liniích a moderních tlumených barvách. Designéři kolekce Unicolor kladli hlavní důraz na architektonické použití: mozaiky mají řadu odstínů, které vyzdvihnou kreativitu daného architektonického návrhu.
Krása mozaiky vynikne i v ne zcela obvyklých formátech, jako jsou kolečka a hexagony. Mozaiky Unicolor se také výborně hodí k obkladu koupelny nebo jako obklad za kuchyňskou linku.
 


Každá realizace bude originál

Tak jako neexistuje univerzální architektonické řešení prostoru, nelze unifikovat ani povrchové úpravy v interiérech. Značka HISBALIT se soustřeďuje na to, aby architektům a interiérovým designérům nabídla neomezené tvarové i barevné možnosti. Nejlépe to vystihuje slogan: "Imagine - mix - create": nenechte se svázat konvenčními řešeními, ale najděte za použití mozaiky HISBALIT novou dimenzi vašeho prostoru. Celkem řada HISBALIT Unicolor nabízí 56 základních barev, které lze donekonečna kombinovat, vytvářet autorské směsi anebo dekorace, stejně jako si lze vybrat ze čtyř tvarů mozaiky (2,5×2,5 cm, 4x4 cm, hexagonální, kulaté).
 
 

Unikátní služba pro architekty

Navrhněte interiér nebo venkovní použití mozaiky a specialisté HISBALIT podle vašeho návrhu zpracují perfektní vizualizace, na kterých lze dopředu ověřit, jak bude daná barva, tvar a kompozice v projektu fungovat. "Architekt si tak může vymyslet v zásadě cokoliv a my dáme během několika dnů jeho vizi konkrétní rozměr ve formě vizualizací. Ty lze pak využít k prezentaci celkového architektonického návrhu nebo při diskusi s klientem nad různými řešeními," říká Miroslava Sokolová ze společnosti FIN GRES, která Hisbalit na českém trhu zastupuje. Základní charakteristiky HISBALIT Unicolor

Čtyři základní formáty: 2,5×2,5 cm, 4x4 cm, hexagonální 2,3x2,6 cm, kulaté d=1,9 cm
Povrch: matný, lesklý, protiskluzový 
56 barev ve všech 4 formátech a 4 typech povrchu
Použití: na zdi i podlahy, interiér i exteriér
Vynikající pro projektové použití
 


Španělská značka HISBALIT patří k předním evropským výrobcům mozaiky. Padesát let tradice a zkušeností ji řadí k firmám, jež určují světové trendy v oblasti designu. Všechny výrobky jsou vyráběny z prvotřídního recyklovaného skla a přírodních pigmentů, jsou 100% šetrné k životnímu prostředí a jsou recyklovatelné. Hisbalit Mosaico na českém trhu výhradně zastupuje společnost FIN GRES, specialista na mozaiky. FIN GRES pro architekty nabízí to nejlepší z nabídky evropských i světových výrobců.

> www.fingres.cz

Zdroj: FIN GRES s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 03.03.17 10:30
Návštěvnost: 717 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Duben 2017
arrow
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.