Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Mnichovo Hradiště upravilo podmínky pro zpracovatele studií

Mnichovo Hradiště upravilo formou dodatečné informace kvalifikační podmínky výběrové řízení na zpracovatele dvou územních studií veřejných prostranství sídlištních lokalit Jaselská a Poříčská. Oproti původnímu znění již požadovaná referenční studie obdobného charakteru a rozsahu nemusí být vložena do evidence územně plánovací činnosti.
Cílem obou dokumentů je podrobný návrh revitalizace, zahrnující revizi prostorového uspořádání komunikačních a pobytových ploch, vegetace, mobiliáře a dalších prvků na základě aktuálních potřeb. Uchazeči mohou podávat nabídku na zpracování jedné nebo obou studií pro dané lokality.
Město předpokládá úzkou spolupráci s vybranými zpracovateli územních studií již při formulaci vlastního zadání, které bude mimo jiné založeno na participaci se všemi, kteří mají na budoucí podobě veřejných prostranství zájem. Vlastní návrhové části bude předcházet zpracování potřebných projektových podkladů a doplňující analýza území. Návrhová část bude ve fázi konceptu představena veřejnosti a finální dokončení se předpokládá u sídliště Jaselská v lednu a pro lokalitu Poříčská v únoru 2018. Oba dokumenty budou sloužit jako podklad pro další projektové fáze, směřující k postupné realizaci návrhu.
Hlavním kvalifikačním předpokladem uchazečů je alespoň jedna územní studie obdobného charakteru a rozsahu, která je v době podání nabídky do této veřejné zakázky vložená do evidence územně plánovací činnosti. Hodnotící kritéria pro výběr zpracovatelů jsou výše nabídkové ceny s vahou 35 %, popis způsobu realizace zakázky s vahou 30 % a složení pracovního týmu s vahou 35 %. Nabídky je možné podávat do pondělí 27. 2. 2017, 10:00 hodin.
Kompletní informace a podklady jsou k dispozici na webu města.
Autor: Tisková zpráva, 13.02.17 11:45
Návštěvnost: 1083 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.